Idealny prezent na walentynki – nakieruj swojego ukochanego!

Jaki jest idealny prezent na walentynki? Spora część kobiet stwierdzi, że biżuteria srebrna. Czy mężczyźni tak samo odpowiedzieliby na to pytanie? Pewnie nie. Dlatego, aby móc cieszyć się z biżuterii srebrnej na walentynki, trzeba dyskretnie nakierować ukochanego na ten pomysł.

Chcesz dostać idealny prezent na walentynki? Marzysz o biżuterii srebrnej? W takim razie musisz działać! Nie nastawiaj się na to, że twój ukochany sam wpadnie na taki pomysł. Trzeba pamiętać, że mężczyźni zupełnie inaczej myślą o świecie niż kobiety, a to przekłada się na różne sfery życia, dlatego naprawdę mała jest szansa na to, że ukochany odczyta twoje myśli i kupi ci prezent twoich marzeń.

Co zrobić w takiej sytuacji? Otóż musisz dyskretnie dać do zrozumienia swojej drugiej połówce, co dokładnie chciałabyś dostać, jaka biżuteria srebrna ci się podoba. Nie wiesz jak to zrobić? Nie martw się, walentynki dopiero za kilka dni, więc masz jeszcze trochę czasu. Poniżej podpowiadamy, jak nakierować mężczyznę na idealny prezent w taki sposób, aby nie zauważył naszej sugestii i cały czas był przekonany, że sam wpadł na genialny pomysł. Zobacz!

Jeśli już mowa o biżuterii srebrnej, to naprawdę piękną znajdziesz tutaj. Biżuteria srebrna dostępna na naszej stronie jest wzbogacona pięknymi kamieniami szlachetnymi, które są obecnie bardzo modne i przepięknie prezentują się w połączeniu ze srebrem. Znajdziesz tam srebrne kolczyki, wisiorki, pierścionki, a także całe komplety biżuterii.

Biżuteria srebrna na walentynki – uświadom ukochanego, że to prezent idealny!

Ponadczasowa biżuteria srebrna to idealny prezent na walentynki – nie dość, że jest stylowa i uniwersalna, to dodatkowo można ją kupić naprawdę w świetnej cenie, więc nie trzeba się martwić o to, że naciągamy ukochanego na drogi podarunek. Taka biżuteria pięknie pasuje do wielu stylizacji, ponadto prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie z mody – srebro to bardzo ceniony kruszec.

Zatem jak dyskretnie dać mężczyźnie do zrozumienia, jaki model biżuterii nam się podoba? Oto nasze pomysły!

Zakupy w centrum handlowym i delikatna sugestia przy witrynie

Zabierz ukochanego na zakupy do centrum handlowego, gdzie jest mnóstwo sklepów z biżuterią. Jeśli to właśnie w którymś z tych sklepów upatrzyłaś sobie idealną biżuterię srebrną, postaraj się o to, abyście przynajmniej raz przeszli obok jego witryny. Przechodząc, zatrzymaj się przy witrynie i delikatnie zasugeruj swojej drugiej połówce, że dany model bardzo ci się podoba. Jak? Wystarczy powiedzieć: Ten pierścionek jest przepiękny! Wow! – tak naprawdę tylko tyle wystarczy, aby podać mężczyźnie na tacy pomysł na idealny prezent na walentynki. On będzie święcie przekonany, że sam wybrał prezent, co więcej, będzie z siebie dumny, że wychwycił tak subtelną uwagę, nawet nie zdając sobie sprawy, że zrobiłaś to celowo.

Celowa pomyłka i wiadomość „do przyjaciółki”

Piękna biżuteria srebrna jest także dostępna w sklepach internetowych (zobacz ten link), gdzie zazwyczaj jest jeszcze większy wybór niż w sklepach stacjonarnych. Jeśli to właśnie w Internecie znajdziesz wymarzoną srebrną biżuterię, proponuję inny sposób zwrócenia uwagi twojego chłopaka. Otóż zaaranżuj celową pomyłkę. Napisz wiadomość (sms lub w innym komunikatorze) zaadresowaną do przyjaciółki (oczywiście z linkiem do wybranej biżuterii), jednak celowo wyślij ją swojemu ukochanemu. Może to przykładowo wyglądać w ten sposób:

„Ania, nie uwierzysz, jaką piękną biżuterię znalazłam w sklepie internetowym: [ tutaj wstaw link] . Zakochałam się! Może też sobie coś wybierzesz z tej strony? Jak tylko będę miała trochę wolnej gotówki, to sobie zamówię”.

Po wysłaniu takiej wiadomości do swojego chłopaka możesz udać, że nie zauważyłaś pomyłki, wtedy nie wysyłaj żadnego sprostowania. Jednak po chwili możesz też wysłać drugą wiadomość do ukochanego typu: „Przepraszam za spam! Miałam to wysłać do Ani”😀.

Przed walentynkami, gdy mężczyźni usilnie szukają inspiracji na ciekawy prezent, twój ukochany na pewno uzna to za zrządzenie losu i znak od siły wyższej, na jaki podarunek ma postawić.

Otwarta strona internetowa

Jeśli mieszkacie razem lub często spotykacie się w swoich mieszkaniach, warto postawić chyba na jeden z najprostszych sposobów na delikatną sugestię. Otóż przed przyjściem swojego chłopaka włącz komputer i otwórz stronę Internetową, gdzie można kupić biżuterię srebrną na walentynki (link masz powyżej 😀). Gdy ukochany wejdzie do twojego pokoju, zostaw włączony komputer z otwartą stroną sklepu (najlepiej z zakładką z konkretnym modelem biżuterii, aby jeszcze bardziej ułatwić mężczyźnie zadanie) i powiedz, że musisz wyjść na chwilę do łazienki lub do kuchni przygotować coś do jedzenia czy napoje – wówczas twoja druga połówka z pewnością nieco się ośmieli i spoglądnie na ekran otwartego komputera, aby sprawdzić, co jego ukochana wyczynia w Internecie – wtedy natknie się na sklep z biżuterią srebrną i poczuje się oświecony!

Trzy powyższe sposoby na pewno pomogą ci nakierować twojego ukochanego na idealny prezent na walentynki, którym jest oczywiście srebrna biżuteria! Niekiedy trzeba wziąć sprawy w swoje ręce, jednak w taki sposób, aby mężczyzna nawet nie podejrzewał, że podstępem wkradłaś się do jego głowy i podsunęłaś mu pomysł na doskonały prezent.

pixel