Jakim kamieniem jesteś?
Preferujesz styl klasyczny czy współczesny?

PERYDOT – Jesteś zmienna, roztargniona ale też logiczna do granic rozsądku. Niby nie zwracasz uwagi na wygląd zewnętrzny, ale chcesz być zauważona w tłumie.

DIAMENT - Jesteś szykowna jak diament. Jesteś zawsze duszą towarzystwa. Lubisz przyciągać uwagę ale jesteś też niezwykle wiernym przyjacielem.

SZMARAGD - Chociaż zdarza Ci się bywać zazdrosną i zaborczą, jesteś też niezwykle charyzmatyczna i wiecznie młoda w swoim niepowtarzalnym stylu.

RUBIN - Jesteś romantyczna i emocjonalna, kochasz tradycję i zawsze słuchasz swojego serca. Nie przepadasz za byciem w centrum uwagi ale jeśli się już tam znajdziesz potrafisz się zachować.

SZAFIR - Dobrze zorganizowana, nieśmiała, inteligenta, pracowita - to opis Twojej osoby. Lubisz prosty, elegancki styl.

OPAL - Jesteś jedyna w swoim rodzaju, bardzo bystra, ale też pracowita i zorganizowana. Lubisz swój wyrafinowany styl, który może z zewnątrz wyglądać na ekstrawagancki.

AMETYST - Jesteś ponadczasowa i elegancka. Twardo stąpasz po ziemi i nigdy nie bujasz w obłokach. Nie lubisz znajdować się w centrum uwagi, lubisz rzeczy proste.

TANZANIT - Uwielbiasz przygodę, jesteś wolnym duchem i nie boisz się prosić o pomoc gdy jest Ci potrzebna. Jesteś charakterna, przykuwająca uwagę.

CYTRYN - Jesteś nietuzinkowa i bardzo kreatywna. Umiesz dbać o siebie, nie dbasz o to co inni o Tobie myślą i nie przeszkadza Ci że jesteś jedyna w swoim rodzaju.

GRANAT - Jesteś ognista i łatwo wpadasz w złość. Pomimo to jesteś na maksa lojalna i dobro rodziny i przyjaciół jest dla Ciebie ponad wszystko.

AKWAMARYN - Jesteś praktyczna, niezłomna, ale też spokojna i niełatwo wpadająca w złość. Lubisz gdy wszystko biegnie swoim rytmem, jest na właściwym miejscu.

MORGANIT - Uwielbiasz modę i kochasz się nią bawić. Zawsze chcesz wyglądać najlepiej i wkładasz w to wiele wysiłku. Uwielbiasz światła rampy.

pixel