Miłosna biżuteria dla singli i nieszczęśliwie zakochanych

Czy wiesz, jaka biżuteria przyciąga miłość?❤️ Miłosna biżuteria może sprawić, że odnajdziesz miłość lub otworzysz się na nią. Sprawdź, jaka biżuteria przyciąga miłość, jaka podgrzewa atmosferę w związku, a jaka sprawi, że odnajdziesz miłość w kimś, kto jest tuż obok Ciebie!

Sprawdź jaką biżuterię nosić, żeby przyciągnąć uczucie, jaka pomoże Ci oczarować wybranka Twojego serca lub rozpalić na nowo uczucie w wieloletnim związku. Większość kobiet kupując biżuterię, kieruje się głównie walorami estetycznymi. Tymczasem biżuteria zdobiona wybranymi kamieniami szlachetnymi może przyciągać miłość, sprawić, że osoby nieufne otworzą się na uczucie lub zaufają drugiej osobie na tyle, by oddać jej swoje serce. Podpowiadamy więc jaka biżuteria jest najlepsza dla singli, osób zakochanych bez wzajemności, a także będących w związku, w którym uczucie już się wypaliło.

Miłosna moc minerałów - czyli biżuteria na miłość

Czy wiesz, że minerały, które zdobią biżuterię, mogą mieć wpływ na samopoczucie, psychikę, a nawet mogą przyciągać miłość? Kiedyś z minerałów wytwarzano amulety, które miały wspierać poszczególne sfery życia. Dzisiaj możemy wykorzystywać moc minerałów, nosząc przepiękną srebrną biżuterię, która przyciąga miłość. Miłosna biżuteria zdobiona poszczególnymi kamieniami szlachetnymi sprawi, że poczujesz motyle w brzuchu i pomoże Ci rozkochać w sobie kogoś, kto nie zwraca na Ciebie uwagi.

Kamienie szlachetne dla odpornych na miłość

Marzysz, żeby się zakochać, ale płomienna miłość i motyle w brzuchu nie leżą w Twojej naturze? Nadal nie jesteś gotowa na nowe uczucie, choć poprzedni związek zakończył się wiele lat temu? Jesteś zakochana, ale ten jedyny nie zwraca na Ciebie uwagi? Zacznij nosić biżuterię z minerałami, które mają miłosną moc.

Bursztyn przyciąga miłość - biżuteria z bursztynem jest więc najlepszym wyborem dla singli, którzy marzą o płomiennym związku lub osób zakochanych bez wzajemności. Noś bursztyn w pierścionku, na łańcuszku lub bransoletce. Biżuteria z bursztynem jest ponadczasowa i zawsze modna, dlatego nie musisz rezygnować z modnych dodatków dla miłości.

Agat to kamień szlachetny, który dosłownie przyciąga miłość. Osoby noszące biżuterię z tym kamieniem szlachetnym są postrzegane jako piękne i atrakcyjne wewnętrznie. Agat powinien znaleźć się zatem na palcu osoby, która ma problem z pokazaniem własnej wartości. Kolejna grupa osób, którym polecana jest biżuteria z agatem, to osoby, które ze względu na rodzaj wykonywanej pracy nie są postrzegane jako obiekt pożądania przez płeć przeciwną. Do takiej grupy należą panie wykonujące typowo męską pracę lub panowie, którzy są traktowani przez płeć piękną jak „przyjaciółki”. Agat to minerał, który pomaga dostrzec w Tobie kandydatkę/ta na partnera.

Awenturyn to z kolei minerał wskazany dla osób, które mają za sobą zawód miłosny i obawiają się otworzyć na miłość ponownie. Awenturyn jest kamieniem szlachetnym, który przyciąga prawdziwe głębokie uczucie i dodaje odwagi.

Jaki kamień szlachetny wybrać, kiedy ukochana traktuje Cię jak kumpla?

Kochasz się w niej od lat, ale Twoja wybranka traktuje Cię jak kumpla? Dla osób, które są zakochane bez wzajemności, ratunkiem może być miłosna biżuteria w postaci topazu i chryzokoli.

Chryzokola pomaga dostrzec miłość. Podaruj swojej przyjaciółce biżuterię z chryzokolą. Ten minerał sprawi, że ukochana zacznie dostrzegać sygnały, które jej wysyłasz i być może zauważy miłość, która jest tuż obok niej.

Topaz to z kolei kamień, który przyciąga miłość i sprawia, że osoby noszące biżuterię z topazem są postrzegane jako romantycy kochający szczerze i namiętnie.

Biżuteria, pomagająca utrzymać równowagę w związku

Czujesz się zdominowana w związku? Widzisz, że to Twoja druga połowa zawsze gra pierwsze skrzypce, a Tobie taki układ nie odpowiada, ale nie chcesz rezygnować z tej miłości? Noś biżuterię z lapisem i turmalinem, które pomagają zachować równowagę w związku.

Lapis to minerał, który wspiera wewnętrzną równowagę i poczucie własnej wartości. Biżuteria z tym kamieniem szlachetnym nie pozwoli Ci zatracić własnego ego i pomoże być asertywnym, kiedy parter zaczyna dominować.

Turmalin, najlepiej w kolorze różowym, sprawi, że będziesz oddana i kochająca wobec partnera, ale nie zatracisz swojego wewnętrznego ja. Turmalin wspiera i pomaga budować rozsądną miłość, która jest oparta na partnerstwie i wzajemnym zrozumieniu. Czujesz się szczęśliwa i zakochana, a mimo to masz wrażenie, że Twoje potrzeby i pragnienia zawsze są na drugim miejscu i nie potrafisz o nie zawalczyć? Koniecznie pokochaj turmalin i noś biżuterię z tym uroczym kamieniem szlachetnym, który pomoże Ci odbudować swój własny wewnętrzny świat.

Miłosna biżuteria dla chorobliwie zazdrosnych

Masz problem z zaufaniem drugiej osobie, mimo, że nie masz podstaw? Ciągle podejrzewasz swojego partnera o przysłowiowy skok w bok? Nie potrafisz zapanować nad swoją zazdrością i czujesz się zmęczona życiem w stresie? Noś miłosną biżuterię z kamieniem zaufania.

Błękitny szafir pomaga budować zaufanie - powinny go nosić osoby, które mają problemy z zaufaniem drugiej osobie, a ich zazdrość niszczy związek.

Miłosna biżuteria dla par z długim stażem

Szukasz sposobu na ożywienie gorących uczuć w swoim związku? Biżuteria miłosna może na nowo rozpalić ogień w Twoim związku i sprawić, że Twój życiowy partner będzie czuły i troskliwy jak kiedyś. Dla spragnionych miłości w związku, który przeszedł w fazę rutyny, polecamy:

  • Kamień księżycowy, który pobudza pasję, czułość i troskliwość. Biżuteria z księżycowym kamieniem jest również wskazana w związkach, w których jedno z partnerów ma problem z dotrzymaniem wierności. Kamień księżycowy sprawi, że w oczach ukochanego będziesz tą jedną jedyną osobą na świecie, która jest spełnieniem jego marzeń.
  • Szmaragdy to kamienie, które wzmacniają i pogłębiają miłość. Biżuteria ze szmaragdami na szyję lub bransoletki ze szmaragdami sprawią, że Twój partner będzie w Ciebie wpatrzony jak w dniu, w którym się w Tobie zakochał.

Miłosna biżuteria jest piękna, modna i zachwycająca. Znajdź kamień szlachetny, który najbardziej pasuje do Ciebie. Kup miłosną biżuterię i noś ją każdego dnia!

BLOG - STRONA GŁÓWNA
pixel