Modna biżuteria na lato 2020 - Sprawdź tegoroczne trendy w biżuterii

Zobacz jaka biżuteria jest najmodniejsza na lato 2020 i jakie części ciała w tym roku ozdabiamy biżuterią. Sprawdź jakie wzory i kolory biżuterii znalazły się w letnich trendach oraz jaki kolor dodatków podkreśla opaleniznę i wakacyjny charakter stylizacji.

Najmodniejsza biżuteria na lato to złote i srebrne kolczyki, wisiorki z naturalnymi kamieniami i kolorowymi piórami podkreślające opaleniznę. W tegorocznych letnich trendach pojawiły się pierścionki i bransoletki, które zdobią dłonie i stopy, oraz łańcuszki na brzuchu. Wybierając wakacyjną biżuterię, możemy mieszać kolory np. srebro ze złotem, wzory i style. Sprawdź, jak wygląda najmodniejsza letnia biżuteria.

Kolor biżuterii, który podkreśla opaleniznę?

Modna biżuteria na lato powinna podkreślać opaleniznę. Kolorem, który kontrastuje ze złotym odcieniem, skąpanej w słońcu skóry jest srebro. Dlatego też najmodniejsza na wakacje jest srebrna biżuteria, która pięknie kontrastuje z opalenizną i sprawia, że nawet skóra delikatnie muśnięta promieniami słońca wydaje się śniada i bardzo wakacyjna.

Minimalistyczne łańcuszki i fantazyjne wisiorki do letnich stylizacji

Modne wisiorki na lato podkreślają wakacyjny charakter stylizacji. Podobnie jak w ubiegłych sezonach największą popularnością cieszą się wisiorki z naturalnymi kamieniami. Piękne wielobarwne połyskujące lub matowe naturalne kamienie zawieszone na srebrnym łańcuszku sprawiają, że każda stylizacja nabiera letniego charakteru. W trendach na lato znalazły się również egzotyczne wisiorki z piórkami i etniczne zawieszki, które kobiety bardzo chętnie przywożą z najdalszych zakątków świata.

W najmodniejszych letnich stylizacjach wisiorki i łańcuszki pojawiają się nie tylko na szyi, nosimy je również na brzuchu i biodrach. Modne są kompozycje delikatnych łańcuszków różnej długości zdobiące brzuch i biodra, a także pojedyncze wisiorki połączone z kilkoma srebrnymi łańcuszkami. Jest to propozycja dla tych z pań, które latem lubią odsłaniać brzuch i biodra.

Odważne kolczyki XXL, naturalne kamienie i kolorowe pióra na uszach

Modne kolczyki na lato to duże, długie i połyskujące koła, srebrne kolczyki z naturalnymi kamieniami, egzotyczne pióra, oraz bardzo długie kolczyki łańcuszki sięgające ramion. Latem rezygnujemy natomiast z modnych w tym roku nausznic zakrywających prawie całe ucho. Jeśli nosisz więcej niż jeden kolczyk w uchu, również w tym wypadku styliści proponują łączenie wzorów i kolorów. Nie obawiaj się zatem nosić egzotycznych kolczyków z piórami do delikatnych sztyftów i czy długich kolczyków z łańcuszkiem. Dobierając kolczyki na lato, warto pamiętać, że powinny podkreślać wakacyjny styl i kontrastować z opalenizną.

Wybieramy pierścionki na lato - na co zwrócić uwagę

Modne pierścionki na lato to drobne subtelne z niewielkimi oczkami, a także pierścionki typu obrączka. Takie pierścionki nosimy na więcej niż jednym palcu i na różnej wysokości palca. Kilka subtelnych pierścionków zdobiących palec na różnej wysokości to hit tego lata. Jeśli wolicie dużą masywną biżuterię, bardzo modne są również srebrne pierścionki z gigantycznymi naturalnymi kamieniami. Oczko takiego pierścionka powinno zdobić 60-70% palca. Warto pamiętać, że bardzo ozdobny i masywny pierścionek nie lubi konkurencji i najlepiej prezentuje się w pojedynkę. Należy zatem zrezygnować z innych pierścionków, a nawet bransoletki na tej ręce.

Bransoletki do letnich stylizacji

Wśród trendów na lato znalazły się absolutnie wszystkie rodzaje bransoletek. Od skromnych z delikatnego łańcuszka po masywne sztywne złote i srebrne bransoletki oraz modne od kilku sezonów bransoletki charmsy i bransoletki z koralikami. Również w tym wypadku nie ma mowy o umiarze, latem nosimy dużo bransoletek , łączymy wzory, kolory i style. Do plażowych stylizacji najlepiej sprawdzają się bransoletki łańcuszki, im więcej, tym lepiej. Swobodnie zwisające na nadgarstku dodają lekkości i letniego stylu.

Latem bransoletki nosimy nie tylko na nadgarstkach, w trendach znalazły się również bransoletki zdobiące nogi. Złote, srebrne i kolorowe, gładkie łańcuszki, koraliki i srebrne druciki fantazyjnie owijające kostkę. Wybierając biżuterię na nogi, warto pamiętać, że tegorocznego lata na kostce nosimy więcej niż jedną bransoletkę i nie rezygnujemy z pierścionków na palcach u stóp. Nie trzeba zatem wybierać między pierścionkami a bransoletką.

Modna biżuteria na lato zdobi całe ciało, podkreśla opaleniznę i wakacyjny styl. Dobierając letnią biżuterię pamiętaj, że w wakacje możesz nosić więcej dodatków, łączyć wzory, kolory i style. W 2020 roku biżuterię zakładamy również na plażę do bikini, ozdabiając prawie całe ciało.

BLOG - STRONA GŁÓWNA
pixel