Pomysły na prezent świąteczny!!

Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na prezent świąteczny, nie martw się. My mamy parę sugestii, które mogą Ci ułatwić podjęcie decyzji. Pamiętaj, że biżuteria jest najlepszym przyjacielem kobiety, a tym samym najlepszym pomysłem na każdy prezent, nie tylko świąteczny:-)

Nasza biżuteria jest wysadzana naturalnymi kamieniami szlachetnymi, co potwierdzamy załączanymi certyfikatami autentyczności. Kamienie szlachetne osadzone są w biżuterii srebrnej próby 925, co czyni ją dużo bardziej dostępną cenowo od złotej biżuterii z kamieniami szlachetnymi, dominującej w markowych sklepach jubilerskich. Biżuteria z pięknymi kamieniami szlachetnymi dostępna na każdą kieszeń – brzmi zbyt dobrze żeby mogło być prawdziwe? Sprawdźcie sami przeglądając naszą ofertę.

A oto kilka naszych podpowiedzi jak szukać wyjątkowego prezentu dla ukochanej osoby.

Zawsze dobrym pomysłem jest biżuteria personalizowana – czyli dobór biżuterii do miesiąca urodzenia lub też charakteru danej osoby. Przy każdym naszym kamieniu znajdziesz informację, którego miesiąca jest to kamień, co ułatwi Ci zakupy. Jeśli chcesz wybrać kamień zgodny z charakterem osoby to zapraszamy do wzięcia udzału w naszym quizie jakim kamieniem jesteś.

Możesz się też kierować ulubionym kolorem obdarowywanej osoby. Mamy biżuterię z kamieniami: niebieskimi, zielonymi, czerwonymi, fioletowymi, żółtymi, różowymi, pomarańczowymi, czarnymi, białymi. Poniżej znajdziesz link do wpisu gdzie znajdziesz dodatkowe informacje o kolorach kamieni szlachetnych i ich działaniu. 

Możesz też kierować się właściwościami kamieni szlachetnych i dobierać kamień tak, żeby wyposażyć obdarowywaną osobę dodatkową mocą, płynącą z wybranego kamienia szlachetnego. W opisie każdego naszego produktu, w zakładce Właściwości kamieni, znajdziesz krótką informację o właściwościach zastosowanego kamienia. Tę informację znajdziesz też na załączanym przez nas certyfikacie autentyczności.

No i oczywiście pozostaje prosty wybór pomiędzy tym typem biżuterii, który preferuje osoba, dla której przeznaczony jest prezent. Są kobiety, które noszą tylko kolczyki, a inne tylko bransoletki. Dobrze znać preferencje obdarowanej osoby, żeby upewnić się, że prezent sprawi maksimum radości a nie stworzy kłopotliwą sytuację.  

Naszą biżuterię pakujemy w bordowe aksamitne woreczki (biżuteria do 200 zł) lub twarde srebrne opakowania z naszym logo (biżuteria powyżej 200 zł). Ale zawsze możesz samemu zdecydować, w jakim opakowaniu chcesz podarować swój prezent i wybrać bardziej świąteczne opakowanie. W tym celu zapraszamy na stronę z pudełeczkami na biżuterię

Serdecznie zapraszamy!

pixel