Wisiorek talizman. Dopasuj kamień do swojego znaku zodiaku!

Zodiakalny wisiorek może być prawdziwym talizmanem, który zdaniem astrologów wspiera rozwój osobisty, pomaga walczyć ze słabościami i wzmacnia atuty osobowości. Zodiakalne wisiorki to ulubiona biżuteria gwiazd. Poniżej opisujemy kamienie znaków zodiaku, króre powinny zdobić Twój zodiakalny naszyjnik. Sprawdź, jak wygląda naszyjnik dla twojego znaku zodiaku.

Zodiakalny naszyjnik najczęściej kojarzy się z zawieszką przedstawiającą wybrany znak zodiaku, tymczasem, prawdziwe zodiakalne wisiorki to elegancka srebrna biżuteria z kamieniami naturalnymi. Zdaniem astrologów do każdego znaku zodiaku jest przyporządkowanych kilka kamieni szlachetnych lub półszlachetnych, które pełnią funkcję talizmanu. Wspierają rozwój osobowości, pomagają wykorzystać wrodzone talenty i przezwyciężyć słabości.

Jak działa zodiakalny wisiorek talizman?

Każdy znak zodiaku zdaniem astrologów ma przyporządkowanych kilka kamieni talizmanów. Główny talizman to kamień, który wspiera najważniejsze pozytywne cechy charakteru danego znaku zodiaku i pomaga przezwyciężyć te cechy osobowości, które mogą stać na drodze do osiągnięcia szczęścia. Czy zodiakalne wisiorki talizmany działają? Sami oceńcie!

Sprawdź naszą przepiękną kolekcję srebrnych wisiorków talizmanów . Znajdziesz tutaj naszyjniki i wisiory z kamieniami dla różnych znaków zodiaku, które będą stanowić dla Ciebie nieoceniony talizman! Rubin? Tanzanit? Szmaragd? Szafir? Granat? Perydot? Akwamaryn? Ametyst? A może morganit? Który z kamieni szlachetnych odzwierciedla Twoją naturę?❤️

Baran (21.03.–19.04.) - zodiakalny talizman kamień dla Barana to różowy ametyst

Pozostałe zodiakalne talizmany kamienie dla Barana: rubin, granat, hematyt, jaspis, czerwony turmalin.

Panie spod znaku Barana tryskają energią i pomysłowością. Kobiety Barany to urodzone przywódczynie, pewne siebie, niecierpliwe i choleryczne. Zodiakalne Barany płci pięknej doskonale sprawdzają się na kierowniczych stanowiskach, są odporne na stres i potrafią podejmować szybkie decyzje. Kamieniem talizmanem dla kobiety spod znaku Barana jest różowy ametyst, który sprawi, że tryskająca energią pani Baran zwolni nieco swoje życiowe tempo, wyciszy się i będzie mniej wymagająca wobec siebie i innych. Idealnym zodiakalnym naszyjnikiem dla kobiety Barana jest bardzo kobiecy różowy ametyst na srebrnym łańcuszku.

Byk (20.04.–22.05.) - talizman to wisiorek z cudownym szmaragdem, który jest kamieniem dla Byka

Pozostałe zodiakalne talizmany kamienie dla Byka to: agat, awenturyn, cytryn, koral, kwarc, malachit, chryzokola, szafir, turkus.

Kobiety spod znaku Byka uwielbiają luksus, kochają drogie przedmioty, markowe ubrania i biżuterię. Panie zodiakalne Byki kupują ciuchy i kosmetyki, na które ich nie stać, nawet kosztem dziury w domowym budżecie. Kobiety Byki spędzają wiele czasu przed lustrem i u kosmetyczki czy fryzjera, są pogodne, ale trudno im dogodzić. Zodiakalny talizman dla Pani spod znaku Byka to luksusowy srebrny wisiorek z cudownym szmaragdem. Elegancki i bardzo kobiecy kamień wzmaga uczucie szczęścia, miłości i radości, które pomogą wymagającemu zodiakalnemu Bykowi przeżyć rezygnację z kolejnej kosztownej modowej zachcianki.😉

Bliźnięta (23.05.–21.06.) - biżuteria z topazem kamieniem dla Bliźniąt

Inne zodiakalne talizmany kamienie dla Bliźniąt: bursztyn, karneol, kryształ górski, tygrysie oko, cytryn, agat, chalcedon, akwamaryn.

Kobieta spod znaku Bliźniąt to bardzo kapryśna, niezdecydowana osoba, która szybko się nudzi, często zmienia zdanie, przez co bywa trudną partnerką i przyjaciółką. Szefowa spod tego znaku jest wymagająca i często wprowadza nowe pomysły, rzadko słucha zdania współpracowników. Zodiakalny wisiorek dla kobiety spod znaku Bliźniąt musi być ozdobiony topazem, który koi duszę, pomaga odnaleźć równowagę i stabilizację, oraz sprzyja konsekwencji.

Rak (22.06.–22.07) - Talizman to opalowy wisiorek gdyż opal to kamień dla Raka

Inne talizmany kamienie dla zodiakalnego Raka: jaspis, awenturyn, koral, jadeit, karneol, chalcedon, kamień księżycowy, perła, szmaragd.

Kobiety spod znaku Raka są najczęściej nieśmiałe i nie potrafią zwracać na siebie uwagi. Skromnym, cichym paniom spod znaku Raka brakuje pewności siebie. Wolą uchodzić za przysłowiowe szare myszki niż dusze towarzystwa. Zodiakalny wisiorek dla Raka płci damskiej powinien być ozdobiony opalem w dowolnym odcieniu. Talizman z opalem sprzyja budowaniu poczucia własnej wartości, pomaga w podjęciu trudnych życiowych decyzji i pozwala cieszyć się chwilą. 😍

Lew (23.07.–23.08.) - Zodiakalny wisiorek kamień dla Lwa to Rubin

Pozostałe talizmany kamienie dla Lwa: jaspis, awenturyn, koral, jadeit, karneol, chalcedon, kamień księżycowy, opal, perła, szmaragd.

Kobieta Lew to dusza towarzystwa, która uwielbia być w centrum zainteresowania i pełnić funkcję lidera. Pewna swoich interesów, kobieta spod tego znaku, nawet kiedy nie ma racji broni swojego stanowiska jak prawdziwa lwica. Idealny talizman kamień dla zodiakalnego Lwa to zawieszka z rubinem, który pomoże pragnącej być w centrum zainteresowania lwicy zwrócić na siebie uwagę. Ponadto rubin przynosi miłość i powodzenie w życiu, którego pragnie każdy zodiakalny Lew. 💗

Panna ( 23.07 -22 .08) Najmocniejszy talizman to biżuteria z szafirem, który jest kamieniem dla Panny

Wspomagające talizmany kamienie dla Panny: ametyst, cytryn, lapis lazuli, jaspis.

Logiczna, twardo stąpająca po ziemi Panna, to osoba nastawiona na nieustanny rozwój i osiąganie kolejnych sukcesów. Kobieta spod tego znaku bywa kapryśna i wymagająca wobec siebie i innych, szefowa Panna bywa trudną przełożoną, która zamiast sukcesów dostrzega to, co jeszcze można poprawić. Idealnym talizmanem dla kobiety spod znaku panny jest droga bransoletka z szafirem , która zwróci uwagę Panny na życie duchowe i będzie wspierać jej bezinteresowność i życzliwość wobec innych. 😉 Ponadto szafir wspiera wytrwałość w dążeniu do sukcesu.

Waga 23.09-22.10 Główny talizman kamień dla Wagi to akwamaryn

Pomocnicze talizmany kamienie dla Wagi: chryzokola, jaspis, koral, jadeit, kwarc różowy, perła, szafir, kunzyt, turmalin.

Zodiakalna Waga ponad wszystko ceni sprawiedliwość, za wszelką cenę pragnie osiągnąć równowagę pomiędzy życiem zawodowym i osobistym. Panie spod tego znaku mają duszę artystyczną, doskonale sprawdzają się w wolnych zawodach oraz jako przedstawicielki prawa. Kobieta Waga ma duże wyczucie estetyki, kocha drogą biżuterię i klasyczne stroje. Zodiakalny talizman to srebrny naszyjnik z akwamarynem, wspierający poczucie wewnętrznej równowagi, do której Waga dąży przez całe życie.

Skorpion (23.10.–21.11.) - najsilniejszy zodiakalny talizman to wisiorek z granatem, który jest kamieniem dla Skorpiona

Pozostałe talizmany kamienie dla Skorpiona: czarny turmalin, opal, rubin, hematyt, jaspis czerwony, malachit, agat, obsydian, ametyst

Panie Skorpiony charakteryzuje bardzo duży temperament, są pełne energii i namiętności, ciekawe świata i ludzi. Kobiety spod znaku Skorpiona są wymagające wobec siebie i wytrwale dążą do raz obranego celu. Kamień talizman dla Skorpiona płci pięknej to granat, który pomaga ambitnemu Skorpionowi w osiągnięciu celów, wzmagając jego kreatywność, odwagę i siłę.

Strzelec (22.11.–21.12.) Zodiakalny talizman kamień dla Strzelca to duży szafir

Pozostałe zodiakalne talizmany kamienie dla Strzelca to: sodalit, chryzokola, zielony awenturyn, obsydian, chalcedon, ametyst, opal, lapis-lazuli.

Panie spod znaku Strzelca są bardzo optymistyczne i zawsze uśmiechnięte, porażki traktują jak życiowe lekcje, z których zawsze wyciągają trafne wnioski. Strzelce w życiu zawodowym są perfekcyjni i sumienni, zdarza im się przerzucać swoje obowiązki na innych. Najlepszym talizmanem dla życzliwego Strzelca jest delikatny wisiorek z szafirem , który wspiera wytrwałość i pomaga w dążeniu do celu.

Koziorożec (22.12.–19.01.) najsilniejszy talizman to wisiorek z kwarcem, który jest kamieniem dla Koziorożca

Pozostałe zodiakalne talizmany kamienie dla Koziorożca to: jaspis, kamień księżycowy, obsydian, czarna perła, czarny turmalin, kryształ górski

Kobiety Koziorożce to dojrzałe, twardo stąpające po ziemi realistki, odpowiedzialne i wytrwałe. Panie Koziorożce są konsekwentne w dążeniu do realizacji własnych marzeń, które w przypadku Koziorożców są przyziemne i najczęściej bywają tylko kolejnym etapem do osiągnięcia życiowego sukcesu. Zodiakalny talizman kamień dla pani Koziorożec to kwarc, który pomaga zamienić wrogów w przyjaciół i pokonać życiowe przeciwności.

Wodnik (20.01.–18.02.) Główny zodiakalny talizman kamień dla Wodnika to tanzanit

Pozostałe zodiakalne talizmany kamienie dla Wodnika to: turkus, chryzokola, opal, topaz, akwamaryn, fluoryt, szafir

Pani Wodnik to ciągła poszukiwaczka, nielubiąca stagnacji indywidualistka, która ciągle poszukuje bodźców będących motywacją do działania. Kobiety spod tego znaku lubią zmiany i mają artystyczną duszę. Zodiakalny wisiorek dla Pani Wodnik to tanzanit. Biżuteria z tym kamieniem naturalnym przyciąga miłość, bogactwo i pozytywną energię, której kobieta Wodnik nieustannie szuka.

Ryby (19.02.–20.03.) Najlepszy talizman dla Ryb to wisiorek z opalem - kamieniem dla Ryb

Pozostałe zodiakalne talizmany kamienie dla Ryb to: koral, turkus, jadeit, kamień księżycowy, perła, fluoryt, akwamaryn, szafir, ametyst, kunzyt

Panie spod znaku Ryb to bezkompromisowe, niepoprawne marzycielki, obdarzone dużą intuicją i wrodzoną kreatywnością. Kobiety Ryby realizując swoją kreatywną wizję na życie, często popełniają błędy, które przyjmują ze spokojem, jednocześnie szukając nowego, innego sposobu na realizację swoich marzeń. Kamień talizman dla Pani spod tego znaku to opal, który ochroni niepoprawną romantyczkę przed życiowymi błędami pozwalając jej uczyć się na własnych błędach i korzystać potem ze swoich doświadczeń. Naszyjnik z opalem zapewni Rybie płci pięknej luksus i bogactwo, sprowadzając jej marzenia do sfery zawodowej.

Kamienie zodiakalne

Wybór biżuterii najczęściej jest kwestią gustu, jednak warto mieć przy sobie talizman, szczególnie jeśli jest piękny i elegancki. Wiele gwiazd światowego formatu przyznaje się, że od lat nosi zodiakalne kamienie talizmany oprawione w ekskluzywną biżuterię i wierzy, że przynajmniej część swojego sukcesu zawdzięcza tajemniczej mocy astrologicznym talizmanom.

BLOG - STRONA GŁÓWNA

To może Ciebie zainteresowaćpixel