Bransoletki z granatem

ilość znalezionych towarów: 17

   Bransoletki z Granatem

   Jeśli szukasz czerwonych bransoletek to wybór bransoletki damskiej z granatem lub rubinem jest oczywistą decyzją. Na tych stronach prezentujemy bransoletki z granatami. Jeśli jesteś zainteresowana tylko rubinem zajrzyj proszę na stronę prezentującą naszą kolekcję bransoletek z rubinem. Jeśli zaś nie jesteś pewna co do kamienia naturalnego, który ma zdobić Twoją bransoletkę na ręce, ale wiesz, że kochasz kolor czerwony to koniecznie obejrzyj ofertę naszego sklepu z biżuterią dotyczącą bransoletek czerwonych.

   Bransoletka dla mamy

   Srebrne bransoletki z granatem naturalnym są też doskonałym pomysłem na prezent dla ukochanej osoby w szczególności są idealnym - pod względem symboliki - prezentem dla mamy. Granat to minerał, który od zawsze jest postrzegany jako kamień miłości. Jego krwista czerwień niesie tylko jedno przesłanie do osoby, której kupujemy taki prezent: Kocham Cię! Więc jeśli zbliża się jakaś okazja; urodziny, imieniny, Dzień Matki, Dzień Kobiet czy Walentynki to nie wahaj się ani chwili. Jesteś w dobrym miejscu, aby sprawić ukochanej mamie cudowny podarunek. Jeśli zaś nie wiesz jeszcze czy bransoletka jest właściwym prezentem dla mamy to sprawdź naszą ofertę prezentów dla mamy. Tam z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego.

   Srebrne bransoletki damskie

   Biżuterię damską można z grubsza podzielić na dwie grupy. Pierwsza to dodatki do stylizacji, akcesoria, które tu i tam podkreślają Twój wygląd nie burząc przy tym całości i właściwie nie zwracają niczyjej uwagi. Gdyby ich zabrakło nikt by nie zauważył. Druga grupa to biżuteria, która się wyróżnia, głównie wzorem, wielkością lub kolorem. Kolor damskiej bransoletki z kamieniami jest niezwykle istotnym szczegółem, który może znacząco wpłynąć, jak będziesz postrzegana na przyjęciu, balu, randce czy też spotkaniu biznesowym. Głęboki, ciemny kolor granatu sprawia, że jest to kamień niezwykle wyrazisty i dominujący nie tylko w biżuterii, ale też całej Twojej stylizacji. Intrygująco wygląda w połączeniu ze srebrem o wysokiej próbie 925. Dodaje mu to uroku i pozwala podkreślić jego niesamowity blask. Dobrze prezentuje się również jako kompozycja wielu mniejszych kamieni na cienkiej, delikatnej bransolecie łańcuszku. Jeżeli poszukujesz damskiej biżuterii wielokolorowej, wybierz tę, która poza granatami zawiera również cytryny bądź rubiny. Oba te kamienie wyjątkowo podbijają kolor i bransoletki z granatem zyskują nietuzinkowy wygląd.

   Bransoletka z granatem naturalnym

   Na koniec warto powiedzieć kilka słów o głównym aktorze tu występującym, a więc o samym kamieniu naturalnym, czyli granacie. Już wspomnieliśmy, że jest on symbolem miłości i stąd biżuteria z granatem jest dobrym pomysłem na prezent dla osoby, którą kochamy. Nie wszyscy jednak wiedzą, że jego nazwa wywodzi się od owocu granatu co znów związane jest z kolorystyką kamienia i owoców granatu.

   Najczęściej wyszukiwane

   Biżuteria z granatem

   Naszyjniki z granatem

   Komplety biżuterii z granatem

   Kolczyki z granatem

   Pierścionki z granatem

   Złote kolczyki z granatem

   pixel