Bransoletki z rubinem

ilość znalezionych towarów: 12

   Bransoletki z Rubinem

   Jeśli szukasz wyjątkowej bransoletki to jesteś we właściwym miejscu! Rubin naturalny to prawdziwa gwiazda wśród kamieni szlachetnych. Dobrze wygląda, grając pierwsze skrzypce w biżuterii. Dlatego też bransoletka z rubinami powinna podkreślać ich piękno, nie tłumiąc pierwszoplanowego minerału innymi kamieniami. Mogłyby one bowiem sprawić, że klejnot taki wydawałby się po prostu bezbarwny i niezbyt spektakularny. Barwę głębokiej purpury doskonale podkreśla wysokiej próby srebro. Kruszec ten stanowi świetne uzupełnienie odcieni rubinu. W naszym sklepie z biżuterią stosujemy tylko najwyższą próbę srebra 925. Co to oznacza? Próba 925 oznacza, że w naszej biżuterii znajduje się 92.5% czystego srebra. Więcej już być nie może, gdyż srebro jest z natury dosyć miękkim metalem i dlatego do wyrobów biżuteryjnych dodaje się metale trochę twardsze, dzięki którym jubilerzy mogą formować ze srebra niesamowite wzory bransoletek.

   Bransoletki damskie

   Bransoletka z rubinem naturalnym to przykład bardzo eleganckiej i zarazem bardzo wyrazistej biżuterii dla kobiet. Bransoletka z rubinami najlepiej sprawdza się podczas wieczornych wyjść. Świetnie komponuje się ze skromną małą czarną czy eleganckim strojem o nieco bardziej ekstrawaganckim stylu. Bransoletka z tymi czerwonymi kamieniami naturalnymi pasuje jako ozdoba kreacji podczas wizyty w operze, na proszonej kolacji czy balu. Najlepiej sprawdza się w przypadku pań o wyrazistej urodzie – ciemnej oprawie oczu oraz hebanowych włosach. Elegantki o delikatniejszych rysach mogą natomiast wybrać rubiny nieco rozbielone, o barwie głębokiego różu. Jeżeli szukasz wyrafinowanego podarunku na naprawdę ważną okazję, srebrna bransoletka z rubinem będzie wprost idealna. Doskonale nada się na prezent z okazji rocznicy ślubu albo jako urodzinowa niespodzianka dla ukochanej.

   Bransoletki kamienie naturalne

   Jak już wspomnieliśmy rubin musi być zawsze wyeksponowany w bransoletce z rubinem naturalnym. Dzięki temu bransoletka na przedramieniu błyszczy swą urodą, a nie tylko nonszalancko opada na nadgarstek. Dlatego niezwykle istotne jest to czy rubin w bransoletce ma towarzystwo innych kamieni naturalnych, a jeżeli tak to jakich. Nie chcemy tu powiedzieć, że każda bransoletka z rubinem powinna zawierać tylko ten jeden kamień i koniec. Rubiny potrafią bardzo ładnie współgrać np. z kryształami górskimi nie tracąc nic na swojej głównej roli. Jednak gdy łączymy go z innymi kamieniami szlachetnymi takimi jak szafir, szmaragd czy topaz to już nie jest bransoletka z rubinem tylko bransoletka z kamieniami szlachetnymi. To już zupełnie inny styl, inny szyk i być może inna okazja. Warto o tym pamiętać.

   Najczęściej wyszukiwane

   Biżuteria z rubinem

   Zawieszki z rubinem

   Komplety biżuterii z rubinem

   Kolczyki z rubinem

   Pierścionki z rubinem

   Złote kolczyki z rubinem

   pixel