Bransoletki z cytrynem

ilość znalezionych towarów: 10

   Bransoletki z cytrynem

   Bransoletki z kamieni półszlachetnych takich jak cytryn są nieustannie bardzo popularnym rodzajem biżuterii wśród kobiet. Cytryn idealnie wygląda w każdej bransoletce srebrnej, ale bransoletki łańcuszki w sposób szczególny uwydatniają ten kamień w promieniach słonecznych. Większość naszych bransoletek jest delikatna i nasz żółty kamień naturalny nie odnalazłby się po prostu w zbyt ciężkiej bransolecie. Pamiętajcie! Bransoletki z cytrynem są dziewczęce, lekkie i takie trochę oderwane od rzeczywistości.

   Cytryn Bransoletka

   Biżuteria damska z cytrynami w formie bransoletki pięknie wygląda w srebrze próby 925. Kruszec ten doskonale komponuje się z żółtą barwą kamienia szlachetnego. Wspaniale podkreśla słoneczny, radosny kolor. Bransoletki z cytrynem wyglądają świetnie zarówno w wersji z pojedynczym kamieniem jak i ozdobione mnóstwem małych minerałów. Bardzo ładnie wyglądają latem w połączeniu z lnianymi stylizacjami oraz kwiecistymi sukienkami. Stanowią doskonałe uzupełnienie słonecznych, niezobowiązujących strojów.

   Bransoletka na prezent

   Masz w swoim otoczeniu kobietę, która planuje założenie swojego biznesu? A może szukasz prezentu dla przełożonej – prężnie działającej businesswoman? Bransoletki z cytrynami doskonale sprawdzają się w takiej sytuacji. Wesprze obdarowaną osobę dużą odwagą i chęcią do pokonywania własnych słabości. Ten kamień naturalny sprzyja podejmowaniu odpowiednich decyzji biznesowych oraz zapewnia stały przypływ gotówki. Cytryn symbolizuje bowiem dobrobyt, bogactwo i sukces, a przy tym jest niezwykle widowiskowy. Jeżeli po głowie chodzi Ci własny biznes, nie wahaj się ani chwili dłużej. Zrób prezent samej sobie. Zasługujesz na to! W sklepie z biżuterią damską Prana czeka na Ciebie naprawdę szeroki asortyment, w którym z pewnością znajdziesz coś w swoim stylu. Niech bransoletka z cytrynem będzie Twoim pierwszym krokiem w kierunku biznesowej niezależności, gdyż jest to bransoletka dla kobiet sukcesu! Takich jak Ty!

   Bransoletka cytryn naturalny

   Cytryn należy do kamieni półszlachetnych, jest odmianą kwarcu żółtego. Jego wyjątkowo żółty odcień spowodował, że od wieków jest wykorzystywany do tworzenia przepięknej biżuterii z tym żółtym kamieniem naturalnym. Najczęściej występuje ze srebrem rzadziej ze złotem. Dla amatorek koloru złotego w biżuterii najlepszym wyborem są pozłacane bransoletki z cytrynem, które z wyglądu nie różnią się praktycznie niczym od swych złotych odpowiedniczek. Sprawdź nasze wzory biżuterii z cytrynem i skomponuj swój własny żółty zestaw biżuterii srebrnej!

   Najczęściej wyszukiwane

   Biżuteria z cytrynem

   Naszyjniki z cytrynem

   Komplety biżuterii z cytrynem

   Kolczyki z cytrynem

   Pierścionki z cytrynem

   Złote kolczyki z cytrynem

   pixel