Pierścionki z kolorowymi kamieniami

ilość znalezionych towarów: 15

  Kolorowe pierścionki

  Jeśli szukasz kolorowych pierścionków upiększonych kamieniami naturalnymi to nie mogłaś trafić lepiej. Oto nasza kolekcja, która sprawi, że od razu zobaczysz świat w kolorowych barwach. Możesz tutaj wybrać pierścionek, który odzwierciedli zmieniające się pory roku. Na wiosnę kup pierścionek z kolorowymi oczkami z przewagą zieleni (np. szmaragdu). W lato proponujemy kolorowy pierścionek z szafirami w kolorach słońca i plaży. Jesień to już ciemniejsza tonacja czerwonych rubinów, granatowych szafirów, fioletowych ametystów czy też zgniło-zielonych perydotów. Na zimę proponujemy zaś połączyć biały śnieg (opal) z niebieskim niebem (tanzanitem). W ten sposób możesz skompletować swoją szkatułkę z biżuterią na każdą porę roku!

  Pierścionki z kolorowymi kamieniami

  Nasza kolekcja pierścionków kolorowych składa się w stu procentach ze srebrnych pierścionków z kolorowymi kamieniami naturalnymi. Wiemy, że większość sklepów jubilerskich sprzedaje pierścionki z kolorowymi cyrkoniami, ale nas zachwycają tylko kamienie szlachetne i półszlachetne. Wszystkie nasze pierścionki są wykonane ze srebra próby 925, które nie zawiera niklu.

  Jak wybrać swój kolorowy pierścionek spośród tak dużego wyboru? O porach roku już wspomnieliśmy wyżej. Innym podejściem są kamienie urodzinowe. Skomponuj swój pierścionek na podstawie kamienia swojego miesiąca urodzenia. Niech on będzie głównym aktorem w całej kompozycji, a pozostałe kamienie niech będą dla niego tłem. A tak w ogóle to powiemy Ci w sekrecie, żebyś po prostu wybrała taki pierścionek, który Ci się najbardziej spodoba. Po co dokładać do tego jakąś ideologię. Za każdym razem, gdy będziesz zakładać pierścionek z kolorowymi kamieniami na palec powinnaś się po prostu cieszyć i zachwycać jego pięknem!

  Najczęściej wyszukiwane

  Pierścionki z zielonym oczkiem

  Pierścionki z czarnym oczkiem

  Pierścionki z niebieskim oczkiem

  Pierścionki z czerwonym oczkiem

  pixel