Pierścionki z dużym kamieniem

ilość znalezionych towarów: 38

Pierścionki z dużym kamieniem

Pierścionek z dużym kamieniem to bardzo oryginalny i elegancki okaz biżuterii damskiej. Duży kamień zdobiący koronę pierścienia zwraca na siebie uwagę i wzbudza zachwyt wszystkich naokoło. Jest to niewątpliwie rodzaj biżuterii srebrnej dla kobiet lubiących wyróżniać się w tłumie, kochających być w centrum uwagi, wzbudzać zachwyt, zazdrość czy pożądanie. Jest to biżuteria dla kobiet które nie boją się naginać trendy, żyć chwilą, lubiących błyszczeć i wzbudzać zarówno w kobietach jak i mężczyznach skrajne emocje. Tak, srebrne pierścionki z dużym oczkiem to nie jest biżuteria dla każdej z pań. Na tych stronach prezentujemy pierścionki z dużym kamieniem naturalnym. Są to kamienie szlachetne lub półszlachetne osadzone w srebrze próby 925. Oczywiście nasuwa się od razu pytanie co oznacza duży kamień. Jaką miarę przyjąć? Dla nas duży kamień zaczyna się od ok. 1 karatu w górę. To może być trochę mniej, jeśli uważamy, że kamień prezentuje się na pierścionku okazale, a może to być nawet 2-3 karaty, co już samo w sobie stanowi duży okaz kamienia.

Pierścionki z dużym oczkiem

Jeśli szukasz pierścionka z dużym oczkiem, ale nie jesteś pewna jakiego koloru ma to być kamień to jesteś we właściwym miejscu. Linki do naszych kolekcji pierścionków z kolorowymi kamieniami, z czerwonym, niebieskim, zielonym czy też czarnym oczkiem znajdziesz poniżej. Tutaj znajdziesz zaś pierścionki, w których kamień naturalny jesz rzeczywiście okazały. Jeśli już wybrałaś kolor, np. szukasz pierścionka z dużym zielonym oczkiem możesz wybrać spośród poszczególnych zielonych kamieni jak pierścionek z dużym szmaragdem czy też perydotem. W naszej kolekcji pierścionków z dużym kamieniem znajdziesz ogromny wybór różnokolorowych kamieni naturalnych. Mamy w kolekcji naszego sklepu jubilerskiego online duże okazy ametystów, rubinów, topazów, cytrynów, akwamarynów, granatów, tanzanitów, szmaragdów, opali czy też perydotów. Jest więc w czym wybierać!

Pierścionek zaręczynowy z dużym kamieniem

Srebrne pierścionki z dużym oczkiem są idealnym wyborem na pierścionek zaręczynowy. Rubin, szmaragd czy też szafir są idealnymi kamieniami szlachetnymi na oświadczyny. Ich symboliczne znaczenia miłości i przywiązania (rubin), życie rodzinnego zgodnie z naturą oraz wierności (szmaragd) czy też miłości, wierności i młodości (szafir) powodują, że są idealną biżuterią zdobiącą właśnie pierścionki zaręczynowe.

Najczęściej wyszukiwane

Pierścionki z kolorowymi kamieniami

Pierścionki z zielonym oczkiem

Pierścionki z czarnym oczkiem

Pierścionki z niebieskim oczkiem

Pierścionki z czerwonym oczkiem

pixel