Pierścionki z zielonym oczkiem

ilość znalezionych towarów: 31

Pierścionek z zielonym oczkiem

Srebrny pierścionek z zielonym oczkiem to biżuteria bardzo subtelna i delikatna. Nosząc biżuterię z tym kamieniem naturalnym zielony kolor, który jest utożsamiany z naturą, płodnością i życiem doda pewnej symboliki Twojemu wizerunkowi. W naszej kolekcji znajdziesz zarówno pierścionek z dużym zielonym oczkiem jak i wzory minimalistyczne, dla których zielona kulka w koronie pierścionka jest tylko drobnym dodatkiem. Wszystkie nasze wzory są niezwykle kobiece i bardzo modne. Są bardzo cenione przez nasze klientki, które kupując kolejne pierścionki są pewne, że otrzymają cudowny wyrób najwyższej jakości. Panowie zaś znajdą tutaj różne wzory pierścionków zaręczynowych z zielonym oczkiem. Jak już wspomnieliśmy symbolika zielonego kamienia sprawia, że jest on bardzo często wybierany jako pierścionek zaręczynowy. Każdy nasz pierścionek srebrny z zielonym oczkiem wykonany jest ze srebra próby 925 które nie zawiera niklu.

Pierścionek z zielonym kamieniem

Jeśli jesteś fanką zieleni to pierścionek z zielonym kamieniem jest niewątpliwie wyborem dla Ciebie wręcz idealnym. Na tych stronach wybraliśmy specjalnie dla Ciebie wzory pierścionków, w których zielony kamień (duży lub mały) pełni pierwszoplanową rolę w designie pierścienia. Nasze pierścionki z zielonym kamieniem zdobione są szmaragdami, zielonymi ametystami czy perydotami (oliwinami). Jeśli chciałabyś zobaczyć więcej pierścionków z tymi kamieniami zapraszamy do odwiedzenia odpowiednich sekcji w naszym sklepie internetowym.

Fenomenalny blask rodowanych srebrnych pierścionków cudownie kontrastuje z zielonym kamieniem tworząc nietuzinkowe połączenie, które od razu wpada w oko. Taka biżuteria pasuje idealnie zarówno do codziennego ubioru jak i na uroczyste przyjęcia czy też spotkania biznesowe. Sprawdź przepiękną kolekcję pierścionków srebrnych z zielonym kamieniem w naszym sklepie jubilerskim Prana!

Najczęściej wyszukiwane

Pierścionki ze szmaragdem

Pierścionki z perydotem

Pierścionki z czarnym oczkiem

Pierścionki z niebieskim oczkiem

Pierścionki z czerwonym oczkiem

pixel