Pierścionki z niebieskim oczkiem

ilość znalezionych towarów: 49

Pierścionek z niebieskim kamieniem

Tanzanit? Topaz? Diament niebieski? A może szafir? Który z tych kamieni będzie zdobić Twoją dłoń i odzwierciedli Twój charakter? W naszym sklepie z biżuterią znajdziesz ogromny wybór pierścionków z niebieskim kamieniem naturalnym. Tutaj wybraliśmy pierścionki srebrne z niebieskim oczkiem, w których wybrany niebieski kamień szlachetny stanowi główną część pierścionka. Inne kamienie mogą być co najwyżej tłem. Wszystkie nasze pierścionki zostały wykonane ze srebra próby 925 niezawierającego niklu.

Pierścionek z niebieskim oczkiem

Srebrne pierścionki z niebieskim oczkiem to niezwykle efektowna, a jednocześnie subtelna damska biżuteria. Kolor niebieski jak niebo czy morze jest symbolem spokoju i rozwagi. W naszym sklepie online znajdziesz różnorodny wybór wzorów pierścionków srebrnych z niebieskimi kamieniami. Możesz wybierać pomiędzy jasno niebieskimi, praktycznie przejrzystymi jak woda, akwamarynami, poprzez tanzanity i topazy w kolorze nieba, aż po ciemnoniebieskie szafiry. Jedno jest pewne. Obojętne który z kamieni wybierzesz Twój pierścionek z niebieskim oczkiem z kolekcji Prana będzie przyciągał swym blaskiem wzrok wszystkich dokoła. Neutralność koloru niebieskiego sprawia, że pierścionek z niebieskim kamieniem jest wręcz idealnym pomysłem na prezent dla dziewczyny. Warto do kompletu dobrać wisiorek lub kolczyki z tym samym kamieniem naturalnym.

Pierścionek zaręczynowy z niebieskim oczkiem

Pierścionki z niebieskim oczkiem to niezwykła i wręcz magiczna biżuteria, która swą elegancją i wyrafinowaniem potrafi urzec nawet najbardziej wymagające kobiety. W naszej kolekcji srebrnych pierścionków zaręczynowych z niebieskim oczkiem prym wiodą niebieski diament, szafir oraz tanzanit i topaz. Znajdziesz tu zarówno modele klasyczne, jak pierścionek zaręczynowy z szafirem podobny do tego który dostała księżna Kate od księcia Williama, jak i bardziej nowoczesne. Z pewnością znajdziesz tu pierścionek, który odzwierciedli charakter Twojej partnerki i waszego związku.

Najczęściej wyszukiwane

Pierścionki z kolorowymi kamieniami

Pierścionki z zielonym oczkiem

Pierścionki z czarnym oczkiem

Pierścionki z czerwonym oczkiem

pixel