Bransoletki z opalem

ilość znalezionych towarów: 10

   Srebrna bransoletka damska

   Wszystkie bransoletki damskie w naszym sklepie z biżuterią są cudowne, ale te z opalami mają wręcz magiczną moc. Wysadzane opalami australijskimi lub opalami etiopskimi są idealnym pomysłem na prezent dla niej. Wśród naszych bransoletek znajdziesz ciekawe wzory. Są klasyczne bransoletki srebrne jak i te z regulowaną długością. Lekkie, delikatne bransoletki dla dziewczyny jak i większe nadające się do kreacji wieczorowej.

   Bransoletka z opalem

   Opale to kamienie świetnie wyglądające w łańcuchach liczących kilka bądź kilkadziesiąt niewielkich okazów. Doskonale komponują się ze srebrem o wysokiej próbie, które uwidacznia ich niesamowitą, niejednorodną barwę. Aby w pełni ukazać piękno tych kamieni szlachetnych, bransoletka z opalami powinna posiadać mocowania w formie łapek, okalających każdy z okazów. Dzięki temu światło może bez przeszkód przenikać przez kamień i sprawiać, że mieni się on milionem barw. Bransoletki z kamieniami naturalnymi zbyt obudowanymi stracą cały swój blask i staną się zwykłymi bransoletkami z mlecznym minerałem.

   Bransoletka z opalem naturalnym

   Chociaż znakomita większość opali wykorzystywanych do wyrobu biżuterii pochodzi z Australii to bransoletki z opalem australijskim nie są jedynymi jakie można nabyć w naszym sklepie z biżuterią srebrną. Równie piękne, a przez wiele klientek uważane wręcz za najpiękniejsze na świecie są bransoletki z opalami etiopskimi. Opale etiopskie mają specyficzną barwę nie dającą się jednoznacznie ubrać w słowa i już na pierwszy rzut oka różnią się od opali białych czy opali różowych. Opal naturalny jest na tyle wdzięcznym kamieniem, że potrafi tworzyć cudowne kompozycje z innymi kamieniami szlachetnymi i półszlachetnymi. Także u nas znajdziesz bransoletki srebrne w których opal sąsiaduje na równych prawach z topazem czy też granatem.

   Bransoletka z opalami

   Bransoletki srebrne z opalami w prezencie? Dla kogo? Bransoletka z opalem to dobry prezent dla kogoś, kto czuje się zablokowany i nie potrafi pokonać niewidzialnej bariery swoich ograniczeń. Taki prezent z opalem dodaje siły i odwagi na co dzień i w przypadku wielkich wydarzeń. Pozwala odciąć się od przeszłości, zapomnieć o smutkach i przykrościach. Dlatego też sprawdzi się jako podarunek na nowej drodze życia czy wsparcie w rozpoczynaniu wszystkiego od początku. Jeżeli szukasz prezentu dla kogoś, kto właśnie próbuje uporać się z życiowymi zawirowaniami, bransoletka z opalem będzie strzałem w dziesiątkę. Pakując prezent, możesz nawiązać do wyjątkowych cech opalu. Niech papier ozdobny oraz wstążka lekko połyskują i mienią się w promieniach słońca. To bardzo eleganckie rozwiązanie. Kolor opakowania powinien być delikatny i nierzucający się w oczy. Postaw więc na beże, ecru, kość słoniową, pudrowy róż, szarość, biel. Papier, w który zapakujesz całość, może posiadać subtelny wzór, np. kwiatowy, motyw liści, koniczyny marokańskiej. Bransoletka srebrna z opalem opakowana w gustowny papier i przewiązana dobrej jakości wstążką aż prosi się o towarzystwo kwiatów. Białe goździki, bukiet polnych roślin, jaśmin albo jasne peonie będą wyglądać niezwykle elegancko i szykownie, choć bez zbędnego napuszenia.

   Najczęściej wyszukiwane

   Biżuteria z opalem

   Naszyjniki z opalem

   Kolczyki z opalem

   Pierścionki z opalem

   pixel