Pierścionki z opalem

ilość znalezionych towarów: 9

  Pierścionki z opalem

  Jeśli poszukujesz pierścionka, którego zdobi bardzo oryginalny kamień to jesteś w dobrym miejscu. Pierścionki z opalem naturalnym są nadal bardzo rzadko spotykane na rynku jubilerskim. I choć nasza oferta jest skromniejsza w porównaniu z wyborem innych pierścionków z kamieniami naturalnymi to jakość i piękno oferowanej przez nas biżuterii srebrnej z nawiązką nadrabiają tę niedogodność.

  Pierścionki srebrne z opalem - oferta naszego sklepu jubilerskiego

  W naszym internetowym sklepie z biżuterią damską znajdziesz wybór srebrnych pierścionków z różnymi opalami jak np. opalem różowym czy etiopskim. Wszystkie nasze pierścionki są wykonane ze srebra próby 925 i nie zawierają niklu, a więc nie powodują reakcji alergicznych na palcu. Znajdziesz tu zarówno otwarte pierścionki jak i tradycyjne, zamknięte. W naszej ofercie są zarówno pierścionki z samym opalem jak i występujące w towarzystwie innych kamieni naturalnych takich jak tanzanit czy kryształ górski. Zresztą sama zobacz jak pięknie komponuje się opal w towarzystwie innych kamieni naturalnych.

  Pierścionek z opalem naturalnym

  Opale można znaleźć na całym świecie. Jednak zdecydowana większość z nich (nawet do 90%) pochodzi z Australii. To właśnie w krainie kangurów i bezkresnych stepów występuje najwięcej ich rodzajów. Poza tym mniejsze obszary wydobycia tego kamienia znajdują się w Indiach, Mongolii, Iraku, Syrii, Indonezji, USA, Meksyku, Brazylii, Ekwadorze, Peru, Rosji, Armenii, Egipcie, Gruzji, Ugandzie, Zimbabwe, Japonii, RPA, Nowej Zelandii, Czechach, Rumunii, Macedonii, Serbii, Polsce, Irlandii, Bułgarii oraz na Słowacji i Węgrzech.

  Możemy wyróżnić wiele rodzajów opali, jednak najbardziej pożądane są te szlachetne. Stosowane są one bowiem do wyrobu drogocennej biżuterii z opalem. Ich piękno zachwyca nie tylko zwykłych ludzi, lecz również koronowane głowy. Jedne z najpiękniejszych okazów opali znajdują się w klejnotach cesarskich Habsburgów, które aktualnie przechowywane są w wiedeńskim muzeum. Kamień ten stanowił także prezent dla Józefiny od jej ukochanego Napoleona. Surowy opal o wadze 900 karatów (po oszlifowaniu 250) pochodzi ze Słowacji i, podobnie jak kosztowności Habsburgów, znajduje się w stolicy Austrii.

  W kolekcji naszego sklepu jubilerskiego online znajdziesz zarówno pierścionki z opalem australijskim jak i pierścionki z opalem etiopskim. Szczególnie chcemy zwrócić Twoją uwagę na cudowny srebrny pierścionek z opalem australijskim , który jest z dwóch stron otoczony tanzanitami. Ta kompozycja barw australijskiej bieli i niebieskiego nieba prosto z Tanzanii jest wprost zniewalająca. Jeśli zaś chodzi o pierścionki z opalem etiopskim to mamy ich w swojej kolekcji kilka różnych wzorów zarówno pierścionków otwartych z oczkiem otoczonym kryształami górskimi jak zamkniętych z jednym lub dwoma opalami etiopskimi.

  Pierścionek zaręczynowy z opalem

  Coraz częściej pierścionki srebrne z opalem są wybierane przez panów na tę jedyną cudowną okazję, kiedy to wybranka ich serca ma powiedzieć „tak”. Pierścionek srebrny z opalem nie jest wyborem oczywistym na oświadczyny, ale za to bardzo oryginalnym. Większość naszych pierścionków z opalem może być wspaniałymi pierścionkami zaręczynowymi. Zarówno pierścionki z opalem australijskim jak i pierścionki z opalem etiopskim sprawdzą się idealnie w tej roli. Zatem sprawdź naszą kolekcję i wybierz ten jedyny i niepowtarzalny pierścionek zaręczynowy z opalem.

  Mistycyzm biżuterii z opalem

  Można w to wierzyć lub nie, ale bardzo często kamieniom naturalnym przypisuje się różne właściwości mistyczne. Opal nie jest tutaj wyjątkiem. Więc jeśli czasem potrzebujesz wsparcia, by obiektywnie spojrzeć na swoje życie to pierścionek srebrny z opalem może się okazać doskonałym wyborem dla Ciebie.

  Najczęściej wyszukiwane

  Biżuteria z opalem

  Naszyjniki z opalem

  Kolczyki z opalem

  Bransoletki z opalem

  pixel