Pierścionki z czerwonym oczkiem

ilość znalezionych towarów: 27

Pierścionek z czerwonym oczkiem

Srebrny pierścionek z czerwonym oczkiem to biżuteria damska, która niewątpliwie kojarzy się z miłością, namiętnością, wielkimi emocjami i temperamentem. Głęboki, krwistoczerwony kolor kamienia osadzonego w pierścionku silnie kontrastuje z rodowanym lub pozłacanym srebrem. Zmysłowe wzory naszych pierścionków z czerwonym oczkiem zachwycą każdą, nawet najbardziej wymagającą, kobietę. Również w Twojej szkatułce na biżuterie nie może zabraknąć tak zniewalającej biżuterii, która wpada w oko i staje się przedmiotem pożądania od pierwszego spojrzenia. Odkryj cudowną kolekcję pierścionków z czerwonym oczkiem Prana - naszego sklepu jubilerskiego online!

Pierścionek z czerwonym kamieniem

Srebrne pierścionki z czerwonym kamieniem cieszą się niezmiennie ogromną popularnością wśród naszych klientek. W naszej kolekcji srebrnej biżuterii z czerwonymi kamieniami naturalnymi znajdziesz pierścionki z rubinem i granatem. Wszystkie one są wykonane ze srebra próby 925 nie zawierającego niklu, a więc nie powodują żadnych reakcji alergicznych na skórze palców i dłoni.

Pierścionki z czerwonym kamieniem to biżuteria zmysłowa i zarazem bardzo elegancka. Jest ponadczasowa, nie traci nigdy na atrakcyjności i zawsze pozostaje w modzie. Zakup jej do swojej kolekcji biżuterii srebrnej nie będzie więc ryzykownym krokiem. Różnorodność modeli zaś sprawia, że z pewnością znajdziesz odpowiedni pierścionek pasujący do kreacji wieczorowej (pierścionek z rubinem?) jak i taki który sprawdzi się w codziennej, casualowej stylizacji (pierścionek z granatem?). W obu przypadkach będzie on podkreślał Twoją kobiecość i urodę.

Pierścionek zaręczynowy z czerwonym oczkiem

Pierścionek zaręczynowy z czerwonym oczkiem to idealny symbol miłości i oddania. Wśród pierścionków z czerwonym kamieniem zwróć szczególną uwagę na pierścionki zaręczynowe z rubinem. Rubin jest jednym z najpopularniejszych kamieni szlachetnych stosowanych w jubilerstwie. Zwany jest również „czerwonym królem klejnotów”. W każdym roku znajduje się na podium (tj. w pierwszej trójce) klasyfikacji pierścionków zaręczynowych. Dzieli to podium z diamentem i szafirem. Nic dziwnego, bo od wieków jest uważany za symbol miłości i pasji. Zyskał nawet miano „klejnotu miłości”.

Najczęściej wyszukiwane

Pierścionki z kolorowymi kamieniami

Pierścionki z zielonym oczkiem

Pierścionki z czarnym oczkiem

Pierścionki z niebieskim oczkiem

pixel