Pierścionki z rubinem

ilość znalezionych towarów: 22

  Pierścionek z rubinem

  Stylowe srebrne pierścionki z rubinem zachwycają swoim blaskiem. Rubin wyróżnia się pięknym kolorem – to głęboka czerwień niekiedy wpadająca w fiolet. Ten kamień szlachetny jest idealny dla kobiet odważnych, pewnych siebie i znających swoją wartość. Zobacz naszą ofertę pierścionków z rubinem!

  Nasze srebrne pierścionki z rubinem to kwintesencja charakternej biżuterii, która przyciąga wzrok. Wszystko za sprawą rubinu, czyli kamienia, który dzięki intensywnej barwie nie może pozostać niezauważony. Taki pierścionek z pewnością zachwyci niejedną kobietę – jest doskonałym prezentem, a także świetnie sprawdzi się jako pierścionek zaręczynowy. Srebro i rubin to naprawdę stylowe połączenie – o czym można się przekonać, przeglądając naszą ofertę!

  Pierścionki z rubinem – symbolika rubinu

  Trzeba pamiętać, że pierścionki z rubinem są wybierane nie tylko ze względu na oryginalną prezencję, ale również wyjątkową symbolikę tego kamienia szlachetnego. Na początku warto zaznaczyć, że rubiny od zawsze były utożsamiane z bogactwem i władzą. W wielu kulturach uważano je za klejnoty królewskie, ponieważ czerwień to była barwa królewska, a w Indiach były nawet droższe od diamentów!

  Rubiny, ze względu na swój intensywny kolor, kojarzono z ogniem i wszystkim, co z nim związane. Dlatego dzisiaj uważa się je za kamienie symbolizujące odwagę i waleczność. Jednak to nie wszystko. Rubin symbolizuje także miłość, pasję, namiętność oraz pożądanie, czyli wszystko, co sprawia, że serce człowieka bije szybciej.

  Właściwości srebrnych pierścionków z rubinami naturalnymi

  Kupując jeden z naszych pierścionków z rubinem, fundujesz sobie lub ukochanej kobiecie nie tylko piękną i wyjątkową ozdobę. Otóż warto wiedzieć, że rubiny są uznawane za talizmany ochronne – chronią właściciela przed wszelkimi niebezpieczeństwami. Ponadto chronią posiadany majątek, a nawet pomagają go pomnożyć!

  Warto też dodać, że srebrny pierścionek z rubinem doda energii, przegoni złe myśli i przyciągnie pozytywne myślenie. Pomoże cieszyć się z chwili obecnej. To jednak nie wszystko! Rubin rozpali także namiętność w związku, dlatego pierścionek z tym kamieniem szlachetnym do idealny prezent dla ukochanej partnerki.

  Z czym najlepiej komponują się pierścionki z rubinem?

  Nie ulega wątpliwości, że taka biżuteria należy do tej odważnej, charakternej, rzucającej się w oczy. Pierścionek z rubinem będzie przepięknie komponował się z wyjściową kreacją w kolorze czerwonym lub czarnym. Taka biżuteria doda całej stylizacji klasy i szyku. Rubin świetnie pasuje także do innych eleganckich ubrań, np. do czarnej lub szarej ołówkowej spódnicy i białej bluzki. Taki pierścionek z powodzeniem można nosić jako dodatek do stylizacji do pracy.

  Srebrne pierścionki z rubinem – idealny prezent na jaką okazję?

  Oczywiście trzeba zaznaczyć, że z takiego prezentu z pewnością ucieszy się każda kobieta: zarówno ukochana, jak i mama, siostra czy babcia. Należy jednak wciąć pod uwagę, że pierścionki podarowuje się z reguły partnerce, ukochanej kobiecie, bowiem to biżuteria niezwykle intymna i symbolizująca więź między dwojgiem ludzi. Zatem srebrny pierścionek z pięknym ognistoczerwonym rubinem będzie idealnym pierścionkiem zaręczynowym lub prezentem rocznicowym – w końcu, tak jak wspomniano wcześniej, rubin to symbol miłości, ponadto pomaga rozpalić namiętność w związku. Zatem czy można wyobrazić sobie lepszy podarunek dla ukochanej kobiety?

  Pierścionek zaręczynowy z rubinem

  Symbolika rubiny jako kamienia miłości powoduje, że jest to biżuteria bardzo często wybierana przez panów jako pierścionek zaręczynowy. A więc nie czekaj, kup swojej ukochanej piękny pierścionek z ognistym rubinem – to idealny pierścionek dla wybranki życia! Koniecznie przejrzyj naszą ofertę, gdzie znajdziesz wiele różnych modeli pierścionków zaręczynowych z rubinem – na pewno wybierzesz ten idealny!

  Najczęściej wyszukiwane

  Biżuteria z rubinem

  Zawieszki z rubinem

  Komplety biżuterii z rubinem

  Kolczyki z rubinem

  Bransoletki z rubinem

  Złote kolczyki z rubinem

  pixel