Pierścionki obrączki

ilość znalezionych towarów: 23

  Pierścionek i obrączka 2w1

  Jeśli szukasz pierścionka obrączkowego to jest takiego, którego kształt bardziej przypomina obrączkę, ale zdobienia zewnętrznej obręczy dają mu wszelkie właściwości pierścionka, to jesteś we właściwym miejscu. Z myślą o paniach, które kochają piękno, elegancję i nutkę ekstrawagancji przygotowaliśmy naszą kolekcję pierścionków obrączek.

  Pierścionki obrączki w sklepie z biżuterią Prana wykonane są ze srebra najwyższej próby 925 i zdobione kamieniami szlachetnymi i półszlachetnymi takimi jak diament, szafir, rubin, szmaragd czy tanzanit. W naszej kolekcji znajdziesz zarówno delikatne pierścionki damskie jak i szerokie pierścionki obrączki, które wielkością przypominają sygnety.

  Pierścionki obrączki Prana

  Pierścionek i obrączka 2w1 jest bardzo praktyczną biżuterią. Z jednej strony nic tu nie wystaje. Korona pierścionka właściwie nie istnieje, więc możesz być spokojna o swoje ubrania. Nie ma szans, że o coś zaczepisz, zahaczysz, że zrobi się dziurka, o której będziesz myśleć przez cały dzień. Z drugiej strony pierścionek jak obrączka ma swoje zdobienia i potrafi wyróżnić się na palcu. Nie jest to nijaka biżuteria, ale taka która coś mówi o swojej właścicielce. Poza tym pierścionki obrączkowe świetnie komponują się z bransoletką noszoną na tej samej albo na drugiej ręce. Mogą być dla niej tłem, ale też mogą grać pierwsze skrzypce. Warto oczywiście dobrać odpowiedni kamień, który sprawi, że kompozycja będzie idealna do całej naszej kreacji.

  Srebrny pierścionek obrączka pasuje do każdego stylu i na każdą okazję. Biznes lunch, romantyczna kolacja czy piknik na trawie w parku. Zawsze pierścionek w kształcie obrączki będzie podkreślał urok twoich dłoni i palców. To biżuteria idealna dla każdej kobiety i na każdą okazję.

  Jeśli już pokochałaś pierścionki obrączki to zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją. Na pewno znajdziesz coś ciekawego dla siebie. A może szukasz prezentu dla przyjaciółki. Tak, srebrne pierścionki w kształcie obrączki to wprost idealny pomysł na prezent! Nasza kolekcja to połączenie prostoty, minimalizmu i pewnej dozy ekstrawagancji. To kolekcja, dla kobiety która chce się wyróżniać, ale chce to zrobić z gracją i w sposób jaki zrobiłaby to księżniczka, za którą wszyscy mają się gorączkowo oglądać. Tak tą księżniczką jesteś Ty! Wyróżnij się już teraz i kup jeden z naszych pierścionków obrączek z kamieniami szlachetnymi w sklepie internetowym Prana.

  pixel