Pierścionki otwarte

ilość znalezionych towarów: 6

  Pierścionki otwarte

  Pierścionek otwarty jest zaprojektowany w ten sposób, aby koło pierścionka nie łączyło się ze sobą w jego koronie. Jest to niby drobiazg, który na pierwszy rzut oka ma podkreślić inne zakończenie pierścionka, ale ten detal może diametralnie zmienić styl noszonej biżuterii na ręce.

  Po pierwsze zmienia się symbolika pierścionka. Do tej pory był to element biżuterii reprezentującej nieskończoność, nie posiadający ani początku, ani końca. Pierścionki otwarte przeczą tej idei. Mają początek i koniec, są odzwierciedleniem bardziej ziemskich wartości, które tak jak życie w pewnym momencie się rozpoczyna i w pewnym momencie gaśnie.

  Po drugie pierścionki otworzyły zupełnie nowe możliwości przed wzornikami i jubilerami. Już sam sposób w jaki zostawiany jest otwór w koronie pierścionka daje ogromne możliwości. Mamy tu pierścionki które po prostu się nie domykają, mamy pierścionki otwarte z kulkami, które wyraźnie wyznaczają granice końca i początku, mamy w końcu pierścionki które zachodzą na siebie, jak drogi, które szły na swoje spotkanie, ale jakieś wydarzenie spowodowało, że minęły się (jak para zakochanych, która nie może się odnaleźć w świecie). Tak jak wspomnieliśmy pierścionki otwarte otwierają przed nami zupełnie nową symbolikę.

  Srebrne pierścionki otwarte w sklepie z biżuterią Prana

  W naszym sklepie internetowym z biżuterią znajdziecie pierścionki otwarte wykonane ze srebra najwyższej próby 925. Nasze srebrne pierścionki otwarte są albo pokryte warstwą rodu albo – w przypadku pierścionków pozłacanych – pokryte warstwą złota. Wszystkie nasze pierścionki są zdobione kamieniami naturalnymi takimi jak opal, kryształ górski czy cytryn. Nasze pierścionki nie posiadają niklu.

  Pierścionki otwarte to niewątpliwie biżuteria wyjątkowa, która z pewnością będzie pasować do każdej stylizacji. W szczególności polecamy noszenie ich do codziennego, casualowego, nieformalnego ubioru.

  pixel