Pierścionki z czarnym oczkiem

ilość znalezionych towarów: 8

  Pierścionek z czarnym kamieniem

  Szukasz eleganckiego pierścionka z czarnym kamieniem, który zwróci swym urokiem uwagę wszystkich na wieczornej kolacji? A może po prostu brakuje Ci srebrnego pierścionka z czarnym oczkiem w Twojej szkatułce na biżuterię? Jesteś w dobrym miejscu. Wybraliśmy tu kilka oszałamiających wzorów naszych pierścionków z czarnym kamieniem, który w koronie pierścienia gra pierwsze skrzypce i nadaje uroku całemu designowi. W naszej kolekcji znajdziesz pierścionki z czarnymi diamentami oraz pierścionki z czarnymi szafirami. Jeśli chociaż trochę nas znasz to wiesz, że nie jesteśmy fanami cyrkonii więc nie znajdziesz u nas pierścionków z czarnymi cyrkoniami, które byłyby głównymi aktorami kompozycji korony. Oprócz prezentowanych tu pierścionków z czarnym oczkiem w sekcjach pierścionków z diamentem i szafirem znajdziesz inne nasze cudowne wzory. I choć nie mamy typowo czarnych pierścionków to są tam też pierścionki srebrne rodowane czarnym rodem, które mogą przypaść do gustu amatorkom czarnych pierścionków. Linki bezpośrednie do poszczególnych działów znajdziesz poniżej.

  Pierścionek z czarnym oczkiem

  W kolekcji sklepu z biżuterią Prana znajdziesz dwa rodzaje pierścionków z czarnym oczkiem. Pierwszym z nich są srebrne pierścionki z czarnym diamentem, drugie zaś to pierścionki z czarnym szafirem. Wszystkie nasze pierścionki są wykonane ze srebra najwyższej próby 925 i nie zawierają niklu, a więc są bezpieczne dla skóry i nie powodują reakcji alergicznych. Pierścionki z czarnym oczkiem to elegancja najwyższej półki. Są przeznaczone dla kobiet, które nie boją się wyróżniać w tłumie i chcą pokazać, że są indywidualistkami mającymi własne zdanie i nie bojące się go wyrażać.

  Pierścionek zaręczynowy z czarnym kamieniem

  Pierścionek z czarnym kamieniem to bardzo często wybierany pierścionek na oświadczyny. Diamenty i szafiry są najczęściej wybieranymi kamieniami szlachetnymi, które zdobią pierścionki zaręczynowe. Nic więc dziwnego, że elegancki i onieśmielający pierścionek zaręczynowy z czarnym diamentem bądź uroczy pierścionek zaręczynowy z szafirem będzie gwarancją pozytywnej odpowiedzi Twojej wybranki życiowej. Nasze pierścionki zaręczynowe z czarnym diamentem i czarnym szafirem łączą klasyczną elegancję z nutką oryginalności. Wykonane są z najwyższą precyzją i troską o detale. W końcu to biżuteria, którą będzie się nosić przez lata!

  Najczęściej wyszukiwane

  Pierścionki zaręczynowe

  Pierścionki z diamentem

  Pierścionki z szafirem

  Pierścionki z kolorowymi kamieniami

  Pierścionki z zielonym oczkiem

  Pierścionki z niebieskim oczkiem

  Pierścionki z czerwonym oczkiem

  pixel