Pierścionki ze szmaragdem

ilość znalezionych towarów: 28

Pierścionki ze szmaragdem

Srebrne pierścionki ze szmaragdami naturalnymi to biżuteria elegancka i czarująca. Jest doskonałą proporcją dla pań ceniących sobie oryginalność i lubiących zwracać na siebie uwagę nietuzinkowymi wzorami. W naszej kolekcji Prana znajdziesz zarówno pierścionki z dużym szmaragdem naturalnym jak i pierścionki z zielonym oczkiem. Nie boimy się wychodzić poza utarte ścieżki i konwenanse. Chętnie łączymy szmaragd naturalny z innymi kamieniami szlachetnymi takimi jak rubin czy szafir. Dzięki temu wzory naszej biżuterii srebrnej zachwycają i stają się jedynymi w swoim rodzaju dodatkami do Twojej stylizacji. Nasze pierścionki są wykonane ze srebra próby 925 i nie zawierają niklu.

Biżuteria ze szmaragdem jest ulubioną biżuterią wielu gwiazd czerwonego dywanu. Angelina Jolie, Reese Witherspoon czy Catherine Zeta-Jones to tylko trzy z wielu aktorek, które uwielbiają nosić różnego rodzaju dodatki z tym zielonym kamieniem szlachetnym. Dołącz więc i Ty do tak znakomitego grona kobiet!

Pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem

Pierścionek ze szmaragdem jest bardzo często wybierany jako pierścionek zaręczynowy. Jego intensywna zieleń urzeka nie tylko przyszłych mężów, ale przede wszystkim ich wybranki serca. Otrzymując w trakcie oświadczyn tak cudowny pierścionek zaręczynowy po prostu nie sposób powiedzieć nie! W kolekcji naszego sklepu jubilerskiego na pewno znajdziesz odpowiedni pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem, który z racji tego, że jest wykonany ze srebra, nie zrujnuje Cię cenowo. My doskonale wiemy, że biorąc ślub i zakładając rodzinę czekają Was jeszcze większe wydatki. Podaruj więc swojej wybrance szmaragd na zaręczyny!

Pierścionek ze szmaragdem naturalnym

Pierścionek ze szmaragdem to nie tylko kojąca zmysły zieleń. Ten niesamowity kamień z grupy krzemianów to prawdziwy rarytas, jeżeli chodzi o dobroczynne działanie. Wiele osób wierzy w jego mistyczne czy wręcz magiczne właściwości. Jeżeli w Twoim życiu jest wiele negatywnych emocji i relacji, noś pierścionek ze szmaragdem, uchroni Cię on przed ich nieprzyjemnymi skutkami. Szmaragd pomaga zachować równowagę w kontaktach z innymi ludźmi – zarówno tymi, którzy są blisko nas, jak i innymi, z którymi wchodzimy w bardziej powierzchowne relacje. Nosząc srebrne pierścionki ze szmaragdami, staniesz się wsparciem dla innych, osobą, która zawsze służy dobrą radą i pomocą. Jest to też dobra biżuteria dla businesswoman, która chce podejmować bezkompromisowe, odważne decyzje.

Aby pierścionek ze szmaragdem mógł stać się Twoją ulubioną ozdobą, trzeba najpierw wydobyć ten niesamowity kamień szlachetny. Gdzie możemy go spotkać w naturze? Szmaragdy wydobywane są w wielu różnych zakątkach świata. Występują w Austrii, Australii, Brazylii, Egipcie, Indiach, Norwegii, Libii, Madagaskarze, Mozambiku, Pakistanie, Rosji, RPA, Zimbabwe i Zambii. Kamienie o barwie soczystej zieleni pochodzą natomiast z Kolumbii. Nasze polskie źródła szmaragdów nie zawierają kamieni, które można byłoby zastosować w jubilerstwie. Jasnozielone, tworzące słupki minerały odnajdywane są na Dolnym Śląsku – szczególnie w okolicach Strzelina i Strzegomia. Jedną z najsłynniejszych, najdoskonalszych przykładów biżuterii ze szmaragdami na świcie jest Korona Andów. To klejnot o wadze 500 gramów! Został on wykonany ku czci Najświętszej Marii Panny w ramach podziękowania za zatrzymanie epidemii ospy. Największy kamień w tej biżuterii jest klejnotem inkaskiego króla Atahualpy. Od 1997 roku znajduje się w prywatnych rękach i nie jest wystawiany na widok publiczny.

Najczęściej wyszukiwane

pierścionki zaręczynowe

pierścionki i obrączki 2w1

pierścionki z diamentem

pierścionki z szafirem

pierścionki z tanzanitem

pierścionki z rubinem

pierścionki z topazem

pierścionki z opalem

pixel