Pierścionki z topazem

ilość znalezionych towarów: 34

Pierścionki z topazem

Srebrne pierścionki z topazem niebieskim to świetna ozdoba kobiecej dłoni. Jeśli szukasz srebrnego pierścionka z niebieskim oczkiem powinnaś wybrać spośród trzech kamieni: topazu, tanzanitu lub szafiru. Pierścionki z topazem mają przy tym tę zaletę, że występują w naprawdę różnych odcieniach niebieskiego koloru. W naszym sklepie jubilerskim online znajdziesz wszystkie kolory pierścionków z topazem łącznie z topazami London Blue i Swiss Blue. Jeśli jednak nie jesteś jeszcze zdecydowana, który niebieski kamień naturalny powinien zdobić Twoją dłoń, to zajrzyj na stronę pierścionków z niebieskim oczkiem oferowanych przez nasz sklep internetowy Prana.

Pierścionek zaręczynowy z topazem

Topaz niebieski to magiczny kamień. Wiele osób wierzy, że ma moc korzystnego wpływu na nawiązywanie relacji międzyludzkich. Świetnie sprawdza się w budowaniu wizerunku osoby stanowczej, znającej swoje zdanie oraz wartość, takiej, która wzbudza szacunek wśród innych. Ten wyjątkowy kamień szlachetny pomaga przekuć pomysły w czyny. Energia drzemiąca w tym minerale daje siłę, by realizować swoje zamierzenia konsekwentnie - od początku do końca. Pierścionek srebrny z topazem niebieskim na palcu sprzyja elokwencji oraz łatwości w formułowaniu i werbalizacji swoich myśli. Mając blisko ciała ten kamień naturalny, możesz wiele zdziałać. To wszystko dzięki temu, że wpływa on na racjonalne myślenie. Dlatego pierścionek z tym niebieskim kamieniem naturalnym jest coraz częściej wybierany jako pierścionek zaręczynowy. Poza tym uważa się, że topaz niebieski to świetny prezent na rocznicę ślubu. Dzięki temu, że symbolizuje stałość, wierność i lojalność, srebrny pierścionek z topazem niebieskim sprawdzi się w obu sytuacjach doskonale!

Pierścionki topaz naturalny

Największe źródła topazu znajdują się w Brazylii. Kamień ten można znaleźć także w Ameryce Północnej – w Kolorado, Kalifornii, Teksasie, Utah i New Hampshire. Gdzie jeszcze drzemią pokłady topazu niebieskiego? W Rosji, Sri Lance, Pakistanie, Chinach, Japonii, Kenii. Zimbabwe, Nigerii, Australii, Niemczech, Irlandii i Wielkiej Brytanii oraz na Madagaskarze i Ukrainie. Topaz to iście królewski kamień szlachetny. Największy okaz wydobyto w Brazylii. Waży on aż 1680 karatów! Jest on jednym z klejnotów zdobiących portugalską koronę. Przez długie lata uważano ów kamień za diament, dopiero stosunkowo niedawno odkryto, że jest to właśnie topaz.

Najczęściej wyszukiwane

Biżuteria z topazem

Naszyjniki z topazem

Komplety biżuterii z topazem

Kolczyki z topazem

Bransoletki z topazem

Złote kolczyki z topazem

pixel