Pierścionki z perydotem

ilość znalezionych towarów: 19

  Pierścionek z zielonym kamieniem

  Jeśli szukasz pierścionka z zielonym oczkiem to jesteś we właściwym miejscu. Nasz sklep jubilerski online oferuje bogaty wybór wzorów biżuterii z perydotem - zielonym kamieniem naturalnym. Perydot, zwany również oliwinem, nie jest jedynym zielonym minerałem w ofercie naszego sklepu z biżuterią. Innymi kamieniami szlachetnymi o zielonej barwie są np. szmaragd czy też niektóre odmiany ametystu. Jeśli nie jesteś zdecydowana, który zielony kamień naturalny najbardziej będzie Tobie odpowiadać, zajrzyj na naszą stronę pierścionków z zielonym oczkiem. Tam na pewno upolujesz coś pięknego dla siebie wśród niezliczonej ilości wzorów pierścionków srebrnych z zielonym kamieniem. Zapraszamy na zakupy.

  Pierścionek z zielonym oczkiem

  Perydot jest kamieniem szlachetnym, odmianą oliwinu, charakteryzującym się barwą od złocistozielonej (żółtozielonej) aż do brązowozielonej. Kamień ten prezentuje się najlepiej, gdy jest osadzony w biżuterii ze srebra rodowanego. Wszystkie nasze srebrne pierścionki znajdujące się z naszym sklepie internetowym, są wykonane z rodowanego srebra o najwyższej próbie 925 i wzbogacone naturalnymi kamieniami. Zielony perydot z pewnością będzie cudownym dodatkiem do codziennej stylizacji. W naszym sklepie znajdziecie Państwo różne wzory pierścionków ze srebra. Zarówno te delikatne, jak i wzbogacone dużym kamieniem.

  Perydot pierścionek z kamieniem odwagi

  Czy znasz ten wyjątkowy kamień? Czy wiesz, że poza niesamowitą barwą świeżej trawy, kryje w sobie prawdziwie magiczną moc? Perydot to kamień odwagi oraz kamień urodzinowy osób urodzonych w sierpniu. Ci, którym jej brakuje, mogą skorzystać z niesamowitych właściwości tego klejnotu. Wystarczy srebrny pierścionek z oliwinami, by poczucie własnej wartości i wiara w swoje siły na co dzień zagościły w Twoim życiu. Kamień ten sprzyja pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. Sprawia, że nie tylko osiągniesz sukces, lecz będziesz w stanie utrzymać jego efekty przez długi czas. Z perydotem blisko ciała niestraszne będzie Ci podejmowanie trudnych i ważnych decyzji. Problemy staną się proste do rozwiązania i wreszcie przestaną Cię przytłaczać. Klejnot ten ma w sobie wiele pozytywnej energii, którą oddaje swojemu właścicielowi. Dlatego też osoby noszące biżuterię, taką jak na przykład pierścionki srebrne z perydotem, widzą świat w radosnych barwach. Jest to kamień zwycięzców, którzy odważnie i metodycznie dążą do osiągnięcia wyznaczonych celów. Dlatego, jeżeli czasem brakuje Ci motywacji albo nie wiesz od czego zacząć realizację swoich marzeń, zajrzyj do sklepu z biżuterią Prana i znajdź idealny srebrny pierścionek z perydotem dla siebie.

  Pierścionek z oliwinem

  Jak już wcześniej wspomnieliśmy perydot jest kamieniem naturalnym i odmianą oliwinu. Największe złoża tego kamienia szlachetnego znajdują się w Arizonie – jednym ze stanów USA. To stąd pochodzi przeszło 80% wszystkich perydotów. Minerał ten znajdziemy zarówno tam, gdzie klimat jest ciepły, czy wręcz gorący (Brazylia, Meksyk, Egipt, Australia, RPA, Tanzania, Kenia, Zaih, Somalia, Włochy), jak i w chłodniejszych rejonach naszej planety (Rosja, Norwegia, Grenlandia, Antarktyda). Fragmenty perydotu zostały odnalezione także w próbkach pyłu kosmicznego, które zebrała sonda Stardust. Kamień ten od tysiącleci był wykorzystywany do tworzenia biżuterii sakralnej. Przykładem takiego zastosowania perydotu są klejnoty pochodzące sprzed czterech tysięcy lat odnalezione na terenie Egiptu.

  Najczęściej wyszukiwane

  Biżuteria z perydotem

  Naszyjniki z perydotem

  Kolczyki z perydotem

  Bransoletki z perydotem

  Komplety biżuterii z perydotem

  pixel