Pierścionki zaręczynowe

ilość znalezionych towarów: 40

Pierścionki zaręczynowe

Pierścionek zaręczynowy to najcenniejsza część biżuterii kobiety. I nie chodzi tutaj o cenę, gdyż pierścionek zaręczynowy nie musi być drogi. Chodzi o symbol miłości, przywiązania i przyszłego ślubu. Oświadczyny to jedna z najcudowniejszych chwil w życiu kobiety i piękny srebrny pierścionek zaręczynowy z cudownie błyszczącym kamieniem szlachetnym będzie jej o tej chwili przypominał każdego dnia. Gdzie możesz kupić najpiękniejszy pierścionek zaręczynowy dla swojej ukochanej? To oczywiste. W sklepie z biżuterią srebrną Prana.

Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe

Tak, to właśnie u nas znajdziesz najmodniejsze pierścionki zaręczynowe, najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe srebrne. Słowem naj. No może niezupełnie, bo nie mamy tylko najdroższych pierścionków zaręczynowych. Mamy nadzieję, że nam to wybaczysz. W naszej kolekcji pierścionków zaręczynowych Prana znajdziecie pierścionki srebrne najwyższej próby 925, pokryte błyszczącym rodem lub pozłacane złotem żółtym lub różowym. Każdy nasz pierścionek zaręczynowy zdobi niezwykły kamień szlachetny: szafir, tanzanit, diament, morganit, akwamaryn, rubin czy też topaz.

Pierścionek zaręczynowy z diamentem

Istnieje wiele rankingów, przedstawiających który kamień szlachetny jest najczęściej wybierany do ozdoby pierścionka zaręczynowego. W każdym z nich niezaprzeczalnym królem jest diament. Co ciekawe historycznie diament bezbarwny – jako właściwie synonim zaręczyn - był tu najczęściej wybierany, ale to się zaczęło zmieniać. W ostatnich latach kolorowe diamenty są coraz częściej osadzane w koronie pierścionków zaręczynowych. Moda na pierścionki zaręczynowe z czarnym oczkiem spowodowała, że czarne diamenty stały się bardzo popularne i pierścionek zaręczynowy z czarnym diamentem coraz częściej zdobi dłoń wybranki naszego serca. Podobnie sprawa się ma, jeśli chodzi o modę na pierścionki zaręczynowe z niebieskim oczkiem, chociaż tutaj pierścionek zaręczynowy z niebieskim diamentem ma poważną konkurencję o czym poniżej.

Pierścionek zaręczynowy z szafirem

Drugim najczęściej wybieranym pierścionkiem zaręczynowym jest pierścionek zaręczynowy z szafirem. Szafiry od wieków są jednymi z najbardziej popularnych kamieni szlachetnych osadzanych w biżuterii, zaś za sprawą księżnej Kate i jej miłości do tych niebieskich kamieni ich popularność jeszcze wzrosła. To one są właśnie tą poważną konkurencją dla diamentów, jeśli chodzi o pierścionek zaręczynowy z niebieskim oczkiem o której mówiliśmy wyżej.

Pierścionek zaręczynowy z rubinem

Może to być dla Ciebie zaskoczenie, ale rubin w klasyfikacji pierścionków zaręczynowych zajmuje dopiero trzecie miejsce. Co więcej są klasyfikacje w których pierścionki zaręczynowe z rubinem są na czwartym miejscu tuż za pierścionkami zaręczynowymi ze szmaragdem. Jest to o tyle dziwne biorąc pod uwagę fakt, że przecież rubin jest przecież od wieków uważany jako symbol miłości, pasji i odwagi. W kronikach historycznych był bardzo często wybierany przez królewskie rody jako właśnie pierścionek zaręczynowy. No cóż widać czasy się zmieniają i moda na pierścionki zaręczynowe wraz nimi.

Tanie pierścionki zaręczynowe

Może zacznijmy od tego, że dla każdego tani oznacza co innego. Dla jednych pierścionek zaręczynowy do 1000 zł to super okazja, zaś dla kogoś o skromniejszym budżecie pierścionki zaręczynowe do 500 zł są dopiero akceptowalną propozycją. To zrozumiałe i dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie naszą kolekcję tak aby zadowoliła wszystkie gusta zarówno pod względem wzorów, rodzajów osadzonych w koronach pierścionków kamieni szlachetnych jak i pod względem ceny oferowanych przez nas pierścionków. W naszym sklepie jubilerskim online cena pierścionka zaręczynowego zaczyna się już od kilkuset złotych. A więc jeśli szukasz pierścionka zaręczynowego w granicach do 500 złotych to na pewno znajdziesz coś cudownego. Dla osób mających większy budżet mamy również bardzo piękne wzory w naszej ofercie. Zresztą sam sprawdź!

pixel