Pierścionki z morganitem

ilość znalezionych towarów: 10

  Pierścionki z morganitem

  Szukasz biżuterii z naturalnymi kamieniami nieco mniej popularnymi niż kryształ górski czy rubin? Dobrym wyborem dla Ciebie będzie srebrny pierścionek z morganitem. Ten jasnoróżowy klejnot jest nie tylko bardzo kobiecy, ale przez wiele pań uznawany jest wręcz za talizman, który ma wyjątkowe działanie. Jest to kamień ochronny, który tworzy tarczę zabezpieczającą jego właścicielkę przed negatywnymi skutkami złych emocji i nieprzyjemnych zdarzeń. Odpędza pecha i stawia barierę między kobietą noszącą taką biżuterię, a nieprzychylnymi jej osobami. Dodatkowo sprzyja budowaniu samoświadomości i pewności siebie. Wspiera w podejmowaniu właściwych decyzji życiowych i zawodowych. Pierścionek srebrny z morganitami sprawia, że zaczynamy dostrzegać inne osoby wokół nas, szczególnie te, którym potrzebna jest nasza pomoc. Ofiarowane im wsparcie wraca do właścicielki biżuterii zwielokrotnione i nastawia ją pozytywnie do świata każdego dnia. Dlatego też zapoznaj się z ofertą naszego sklepu jubilerskiego online i znajdź swój pierścionek srebrny z morganitem!

  Morganit pierścionek zaręczynowy

  Chcesz być oryginalny i podarować swojej wybrance niezwykły pierścionek zaręczynowy zdobiony bardzo rzadkim kamieniem szlachetnym? Chcesz zaimponować przy oświadczynach tak aby pokazać ukochanej, że jest cudowną indywidualnością, dla której wybrałeś ten niezwykły kamień naturalny? Zastanów się czy pierścionek zaręczynowy z morganitem nie spełni tych wszystkich wymogów. To bardzo elegancka, oryginalna i ekskluzywna biżuteria. Nie jest zbyt często wybierany przez panów na zaręczyny, a przez to mało która z pań może się pochwalić nie tylko pierścionkiem zaręczynowym z tym kamieniem szlachetnym, ale jakąkolwiek biżuterią z tym minerałem. Morganit zaś symbolizuje czystość i niewinność, a więc idealnie sprawdza się w roli pierścionka zaręczynowego. To rzeczywiście sposób, aby powiedzieć swojej wybrance jak bardzo ją kochasz!

  Pierścionek z morganitem naturalnym

  Morganit to kamień, który można znaleźć na kilku kontynentach. Naturalnie występuje w Afryce (Madagaskar, Zimbabwe, Mozambik, Namibia), Ameryce Południowej (Brazylia), Ameryce Północnej (USA), Azji (Sri Lanka, Kazachstan) oraz w Europie (Rosja, Włochy). Ludzkość zna morganit od niedawna. Pierwszy raz wydobyto go bowiem na początku dwudziestego wieku. Jego nazwa pochodzi od znanego i poważanego kolekcjonera minerałów J.P. Morgana. Klejnot ten nie zyskałby zapewne takiego rozgłosu, gdyby nie znana aktorka i koneserka pięknej biżuterii – Elizabeth Taylor. Aktualnie największe i najbardziej spektakularne okazy, które udało się odnaleźć, pochodzą z Republiki Malgaskiej z największej afrykańskiej wyspy – Madagaskaru. To stamtąd wydobyto kamienie o wadze nawet pięciu kilogramów! Jeden z najpiękniejszych morganitów stał się eksponatem Ermitażu – spektakularnego muzeum w Sankt Petersburgu.

  Najczęściej wyszukiwane

  Biżuteria z morganitem

  Zawieszki z morganitem

  Komplety biżuterii z morganitem

  Kolczyki z morganitem

  Bransoletki z morganitem

  pixel